reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

takie spotkanie to fajna sprawa - polecam!!:-)

a moja siostra od dziś jest mężatką - ech...pięknie wyglądała... zaraz lecimy na imprezę :-)

mój sześcioletni kuzyn o Krzymku - "dlaczego Krzesimir nie mówi po polsku?????" :-D:rofl2::rofl2::rofl2::dry::rolleyes::surprised::rofl:
 
reklama
takie spotkanie to fajna sprawa - polecam!!:-)

a moja siostra od dziś jest mężatką - ech...pięknie wyglądała... zaraz lecimy na imprezę :-)

mój sześcioletni kuzyn o Krzymku - "dlaczego Krzesimir nie mówi po polsku?????" :-D:rofl2::rofl2::rofl2::dry::rolleyes::surprised::rofl:

a Krzesimirska mowa nie jest polska ??? :-D:-D:-D
ja go rozumiałam, jak uciekał przed Karolą i krzyczał MAMMMMA :cool:

Tak, ja też polecam spotkania BB. Ja jeszcze jedno mam w zanadrzu :happy: Na razie nie zdradzę z kim :-D:-D:-D

Albo ogłoszę konkurs: Z kim się spotka Karolinka? :happy2:
 
Kinga - zamiast tu oranizować quizy, na dodatek bez nagród:-p lepiej zdradź kiedy i gdzie! może 1-2 września?? to się podłączę!
 
takie spotkanie to fajna sprawa - polecam!!:-)

a moja siostra od dziś jest mężatką - ech...pięknie wyglądała... zaraz lecimy na imprezę :-)

mój sześcioletni kuzyn o Krzymku - "dlaczego Krzesimir nie mówi po polsku?????" :-D:rofl2::rofl2::rofl2::dry::rolleyes::surprised::rofl:

gratulacje dla siostry ...i dla Kuzyna za błyskotliwośc
 
Kinga - zamiast tu oranizować quizy, na dodatek bez nagród:-p lepiej zdradź kiedy i gdzie! może 1-2 września?? to się podłączę!

koooga, zabierasz mi zabawę.

Nie znam jeszcze szczegółów, ale Szczecin na 100% :-) 1 września odpada, bo idziemy na wesele...

A nagroda będzie :tak::tak::tak:Zdjęcia!!!:rofl2:
 
reklama
Do góry