reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

buzi@czku - trzymam kciuki żeby wszystko było ok :tak: A może to zwyczajne plamienie z implantacji? Bynajmniej odpoczywaj ile wlezie i się nie stresuj :tak:

Lilith - ja obserwacji nie robiłam aż takich więc nie pomogę :sorry:

No i wreszcie Karola ma własny pokój a my własny :-D Bardzo się cieszę :-D Ale Karola dalej nad ranem kole 6 przyłazi do nas dospać :-D Ale akurat to jest miłe :-D
 
reklama
Buziak ja tez mocno trzymam kciuki! Lez ile mozesz!

Lilith ja niby prowadzilam obserwacje ale nigdy nie mialam czegos takiego :/
 
Ostatnia edycja:
mam nadzieję, że nie chwalę się za wcześnie




imag0072a.jpg



 
Ojejku, ja również gratuluję i życzę Ci szczęśliwych 9 miesięcy ciąży :*

I jakbym mogła poprosić o fluidki :D


Buzi@czku a co z Tobą ??
 
Pandorko i ja GRATULUJE!!!!!!

Lilith podsylam Ci troche fluidkow... moze jeszcze nie sa przeterminowane ;-)
&&&&&&&&&&&&*******************~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~$$$$$$$$$$$$$$$$$$
 
witam

Buziaczku i Pandorko-
gratuluję

Lilith- może powinnaś zbadać FSH w 2-3dc. + estradiol , czasem przy podwyższonych wynikach fsh jajniki pracują szybciej i owulacja zachodzi szybciej.
Ale wtedy ten cykl ze sluzem w @ powinien być krótszy - dużo krótszy- nie wiem czy tak było.

Esch- trzymam kciuki. na kiedy masz termin wg @.


pozdraiwam
 
Anusienka wg om termin na 19, wg owu na 15 a wg usg z 12 tc na 22... rozrzut tygodniowy ale ja to juz sie staram intensywnie bo juz mi ten brzuch ciazy i wysiada kregoslup, kolana...
 
reklama
Eschenbach, bardzo dziękuję. Na pewno nie są przestarzałe a i ja nie śmiem narzekać :D

Anusieńka, wedle wykresu jaki robiłam nie wydaję mi się żeby to jednak owulacja już była, jak się za to okazało w poprzednim cyklu przez jego początek - aż do 13-14dc, miałam stan zapalny, a tempka skoczyła dopiero 15dc. Do tego szczyt śluzu był 14dc, więc mam nadzieję, to zamięszanie było chorobą spowodowane. Teraz zaczęłam nowy cykl, oby ten nie przepadł choćby w kwestii przytulanek :D
 
Do góry