reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Esch oby Cie wzięlo co się już kobietko wyzwolisz od brzusia chociaż zatęsknisz jeszcze za nim:-) u mnie była cisza cisza cisza a jak mnie wzięły pierwsze skurcze o 23 to o 12.25 następnego dnia Michałek już był ze mną :tak::tak:
Pandorko gratuluje:tak::tak:
 
reklama
esch masz już jakieś objawy? ja pamiętam ,że nie czułam typowych skurczów tylko taki cieżar ściskający brzuch.a zaczęło się plamieniami

Esch oby Cie wzięlo co się już kobietko wyzwolisz od brzusia chociaż zatęsknisz jeszcze za nim:-) u mnie była cisza cisza cisza a jak mnie wzięły pierwsze skurcze o 23 to o 12.25 następnego dnia Michałek już był ze mną

Anusienko, Puchatko poza jakimis pobolewaniami lub twardnieniem brzucha od czasu do czasu - NIC!!!!! Ani czop mi nie odchodzi ani regularnych skurczy nie mam ani brzuch sie nie obnizyl... ktg tez nie wykazuje prawie nic (skurcze dochodza w porywach do 30). Szyjka otwarta na opuszek (od 3 tygodni), prawie nie skrocona :-:)-:)-(
 
Esch, miałam bardzo podobną sytuację.. nie pomagało codzienne mycie okien, łażenie na baaardzo długie spacery, latanie po schodach, przytulanki ani picie naparu z liści malin :D A je stosowałaś ?? Może u Ciebie by pomogło ??
 
dzien dobry

Pandorko i tu przyjmij moje najszczersze gratki

Buzi@k i jak tam u Ciebie,wsio oki mam nadzieje

Esch i Ty niedlugo urodzisz,dzidzia napewno na dniach zechce wyjsc na swiat

u mnie regularnych skurczy w tamtej i w tej ciazy tez brak,wtedy mnie zlapalo i pojechalam do szpitala,tym razem napewno bedzie podobnie

milego dnia dziewczyny
 
Ja dzis po kolejnej wizycie i ktg. I mozna sie zalamac :-( Szyjka dluga, twarda, zamknieta. Lozysko II stopnia niedojrzale, nieoddzielajce sie. Waga Malej 3900g. Jeden plus: na ktg skurcze dochodzily do 50 – a to w porownaniu z poprzednimi ktg sukces bo wtedy ledwo 20 osiagaly….

Elzbietka raz udalo mi sie zmobilizowac mojego chlopa do roboty ale On sie boi :bo jak to tak mozna, jeszcze Mala w glowe uderze"... i moje tlumaczenia na nic sie zdaja :szok::-(

Lilith na razie pije sok malinowy bo tej herbatki z lisci nigdzie nie moge dostac :baffled:

Dorotko ja juz bym chciala urodzic a tu zadnych oznak na horyzoncie :crazy:

Kinga ja dalej w dwupaku:wściekła/y:
 
Hahah, wysłałaś równo ze mną.

W zielarskim nie mają ?? Kurcze szkoda, trochę ;/

Nie załamuj się, ja miałam termin na koniec kwietnia z usg a urodziłam prawie miesiąc później. Masz propozycję cc ??
 
Ostatnia edycja:
Lilith kolo mnie jest tylko jedn zielarski i w nim nie ma a nie chce mi sie turlac specjalnie do centrum. CC ja nie chce i bede robila wszystko zeby rodzic sn.
 
reklama
ja pamietam w 40tc juz miałam maksymalnie dosyć czekania bo byłam wielka jak słoń i obolała jakby mnie walec przejechał... wypiłam kubek kawy zwykłej bez mleka i wieczorem po 21 już byłam w szpitalu.... rodziłam dopiero o 6rano ale przynajmniej już sie mi zaczeły skurcze i wiedziałam że sie zaczyna...
końcówki są strasznie męczące... a sam poród to wyzwolenie na maksa jak dla mnie
 
Do góry