reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Buziaczku - gratuluję z całego serducha i życzę spokojnych i pięknych 8 miesięcy :-)

buziaczku gratuluję! Załapałaśsię jescze na marzec,czy juzkwiecień?

Połowa marca :-)

Buzi@k GRATULUJE!!!!!
Piekny tescior!

buzi@k Gratulacje
0002031F.gif

Dziękuję za gratulki :tak::tak::tak: mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze :-)
 
buzi@czku - trzeba być dobrej a nie złej myśli :-D


A ja powoli się zbieram za rozpinanie kompa bo muszę opustoszyć nasz pokój z mebli bo wczoraj był pan na pomiarach z Komandora i udało mi się wyprosić żeby już jutro robili mi całą zabudowę sypialni :-D Więc jutro rano wchodzą z robotą a tu jeszcze biurko stoi i jeden regał i muszę w sypialni Karoli też przemeblowanie zrobić bo musi być miejsce żeby panowie wywiercili dziury pod półki Karoli :-D Rano moja mama zabiera Karolinkę na cały dzień żebym mogła później sobie posprzątać bo M o 13 do roboty idzie :-(

A wczoraj na wizycie widziałam naszego małego lenia - nie chciał dać sobie zmierzyć przezierności i buzi nie chciał pokazać czy ma nosek :-p palucha sobie ssał, drugą łapkę wzdłuż ciałka położył, nóżki wyprostowane i ma w nosie wszystkich :-D Tętno za to 140/min więc chyba nie spał :-D A że zanim Piotrek go namówił żeby się trochę przekręcił do mierzenia minęło ze dwie minutki to sobie pooglądałam tego śliczniaka :-D Szkoda ze M był w pracy :-( i nie mógł go zobaczyć - naszego lenia małego :-D A i się pochwalę - dieta cukrzycowa u mnie spowodowała że nie wymiotowałam przez 3 miechy i zgubiłam 3 kg :-p Wczoraj Piotrek chciał mi już kilogram dodać do poprzedniej wizyty a tu odjąć trzeba było :-D
 
Dopiero doczytałam.. bardzo mi przykro Elżbietko :(

Powiedzcie mi dziewczyny, bo właśnie zaczęłam na nowo prowadzić karte obserwacji.. co oznacza dość sporo śluzu w czasie @ ?? Dziś już 5 dzień a więc to moja końcówka @, a tu czuje ciągle się leje i leje, zdziwiłam się bardzo więc raz dwa do kibelka a to nie plamienie nawet tylko śluzik ;/ Przy badaniu szyjki tylko na jej czubku krew a tak sam śluzik, niestety ciężko mi go zidentyfikować, na pewno nie jest biały tylko przejrzysty tylko ta pozostałość @ go jednak zakłóca do normalnej obserwacji. Ostatni cykl miałam 30 dniowy i owulacja wystąpiła około 15 dnia przed @, teraz nie wiem co o tym myśleć..


Buzi@k gratuluje i o fluidki prosze :)
 
Esch - cwaniaro już niedługo kończysz a ja ... ehh mam złe przeczucia i dobrze że idę we wtorek na usg bo się martwię - przeszły mi wszystkie dolegliwości i boję się jak nie wiem :-( Niby kole 12 tygodnia powinny wszelkie dolegliwości ustąpić a miałam tylko leciutkie mulenie i czasami skurcze a teraz ... paranoja mnie łapie chyba :-(
dorotko - ty też już na finiszu :-D

ja no prawie mozna powiedziec ze na finishu,ale jest tu 2 sztuki przede mna w kolejce do rozpakowania:)

Dorotko no mam nadzieje ze szybko pozbede sie tych moich waleczkow :/

Buziak i jak testowanko?

ja w pierwszej ciazy plus 17
po samym porodzie spadlo 11
z 6 walczylam i do wagi pierwotnej nie doszlam zostalo 2 kg ,ale to chyba przez moje lenistwo tak wyszlo

teraz tylko dzieki cukrzycy na plusie 6 kg i waga stoi w miejscu juz prawie drugi miesiac
ciekawe jak po porodzie bedzie wygladac
mogloby tak z 10 kg spasc:)

buzi@k Gratulacje
0002031F.gif

oj buzi@ak przeogromne gratki

Powiedzcie mi dziewczyny, bo właśnie zaczęłam na nowo prowadzić karte obserwacji.. co oznacza dość sporo śluzu w czasie @ ?? Dziś już 5 dzień a więc to moja końcówka @, a tu czuje ciągle się leje i leje, zdziwiłam się bardzo więc raz dwa do kibelka a to nie plamienie nawet tylko śluzik ;/ Przy badaniu szyjki tylko na jej czubku krew a tak sam śluzik, niestety ciężko mi go zidentyfikować, na pewno nie jest biały tylko przejrzysty tylko ta pozostałość @ go jednak zakłóca do normalnej obserwacji. Ostatni cykl miałam 30 dniowy i owulacja wystąpiła około 15 dnia przed @, teraz nie wiem co o tym myśleć..


Buzi@k gratuluje i o fluidki prosze :)

mimo szczerych checi ja w obserwacji nie pomoge

ale witaj
 
Buzi@k gratuluje i o fluidki prosze :)

oj buzi@ak przeogromne gratki

Dziekuję :-)
Trochę martwi mnie zmiana w śluzie zrobił się rozciągliwy, lekko przejrzysty i szyjka tak jakby jest otwarta, więc zrobiłam test i wygląda, że jest dobrze:tak: ale dopiero po wizycie u gina jak zobaczę bijące serduszko to będę spokojna a póki co pozostaje wierzyć, że wszystko będzie dobrze.

dla potrzebujących :-D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Załączniki

  • !cid_765.jpg
    !cid_765.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 20
Chyba moja radość z powodu ciąży była zbyt wczesna :-(
Wczoraj śluz koło szyjki był żywo czerwony myślałam, że to już koniec ale na szczęście nie dostałam @ a dziś śluz zrobił się brunatny, biorę dupka 2*1 i pozostaje mi tylko czekać i modlić się żeby ciążą się utrzymała.
 
reklama
Buzi@k, trzymam mocno kciuki. Ty leż ile możesz i odpoczywaj. Wszystkie tu myślimy o Tobie i Twojej fasolce.

Za fluidki dziękuję, ale u mnie coś nie tak w tym cyklu.. ciągle poplamiam a po badaniu szyjki zostaje taki czopek lepko krwisty ;/ I nim udam się do lekarza, zastanawiam sie czy to wina zbyt dużej dawki wiesiołka, nadżerka czy też prolaktyna.
 
Do góry