reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Eschenbach dzięki:-)
Elu to faktycznie szybciutko wam idzie :tak:

My już mamy własną działeczkę ale nie możemy się zdecydować na projekt :baffled:
 
reklama
no to i ja zaglądam póki moje tornado śpi:tak::tak:
Eschenbach kurcze ja bym chciała mieć choć mieszkanie kawałek czegoś własnego z prawem do własnego porządku i własnego bałaganu:sorry2:pomarzyc dobra rzecz a teraz to co najwyżej możemy sobie kupić namiot:-(
Elżbietko wprowadzicie się do nowego ślicznego domku to szybciutko humorek Ci się poprawi:tak::tak:
Buziak :-):-)
Sreberko starą tradycją macham:-D:-D:-D
dorzucam fotkę mojego głodomorka:-)
 

Załączniki

  • HPIM4019.jpg
    HPIM4019.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 13
Jak dużo ma już włosków, niezła z niej laseczka pewnie po mamusi ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja weekendowo .... :tak:

faktycznie ostatnio cos rzadziej zagladam :baffled: ale ogólnie w pracy nie mam teraz czasu na BB, a jak wracam do domku to juz mi sie nie chce ale postaram sie być bardziej na bierząco od lipca, bo planuje iść juz na L4, bo kiedys trzeba odpocząć.... :tak:

a 15 czerwca mały miał już oficjalne zakończenie roku przedszkolnego, jeszcze chodzi do konca miesiaca i potem jego przedszkole jest zamkniete, wiec będzie miał wakacje,a w sierpniu wróci do swojego, więc w tym roku zastępcze przedszkole go ominie .... :tak: wiec lipiec razem się powakacjujemy w sierpniu bedę odpoczywała po wakacjach z małym

a tak naprawde to już jestem troszke zmęczona, wiec czekam z utęsknieniem na to wolne ..... :tak: a 24 kolejna wizyta u ginka i zobaczymy ile juz waży i mierzy malenstwo, bo rozpycha sie niemiłosiernie, choć jeszcze po wnętrznościach nie czuje, ale jak zasadzi kopniaka na zewnątrz, to czuję oj czuje ......:tak::-D:tak:
 
Wpadłam się pochwalić, że mamu już pierwszego zębolka dolna lewa jedynka :-):-):-) nawet nie wiedziałam, że będzie mnie to tak ciszyć :-D

Lapis_Lazuli niezły gaduła Ci rośnie :-D

jarzebinka znacie już płeć maleństwa :confused:
 
reklama
Witajcie,

Ja dzis caly dzien spedzilam w lozku.... mialam takiego lenia i tak fatalne samopoczucie ze nawet obiadu nie chcialo mi sie ugotowac :szok:

Jarzebinko oj jak ja bym kiedys chciala czuc takie kopiniaki :-(

Lapis ale madrego masz Maciusia!!! Juz taki duzy chlopak z Niego :tak:

Buziak to gratulacje dla Szymonka za pierwszego zebola!!!
 
Do góry