reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Miłej nocki życzę :-)
Jeszcze nie śpię bo albo cierpię na bezsenność albo moje dziecię wyspało się i pełne energii szaleje i piszczy :confused::-D
 
Buziak ja tez jeszcze nie spie... wlasnie skonczylam robic salatke, za chwile musze jeszcze wyjac pranie z pralki i mykam lulu... rano 6.30 pobudka :szok:
 
Zasnęłam po pierwszej :szok: tzn. moje dziecię już się zmęczyło a pobudka o 6.15 ale sprzedałam małego babci i dalej w kimono :tak:

Eschenbach sałatka tylko tak czy na jakąś imprezkę :confused:
 
Buuu :-( a ja jak zobaczylam ze Elzbietka tu zagladnela, to juz pedze bo pomyslalam ze bedzie duzo do czytania ;-)
 
Eschenbach o takiej sałatce nie słyszałam :sorry2: napisz jak się ją robi :tak:

Elżbietka cóż to za nastrój :confused: Budujecie się widziałam na blogu napisz choć jak wam idzie :tak:

Puchatka :-)

Całej reszcie podglądających ale nie piszących miłego dnia :tak:
 
Elżbietka cóż to za nastrój :confused: Budujecie się widziałam na blogu napisz choć jak wam idzie :tak:

budujemy się i własnie sprzedajemy nasze mieszkanko:-( a ja rycze jak głupia z tego powodu. i aż mi sie domu odechciewa:baffled::sorry2:
a budowa idzie szybko, teraz już tylko czekamy aż wyschna wylewki i można wykańczać... i włąsnei dlatego sprzedalismy mieszkanie, bo $ nie ma
 
reklama
Buziak salatka jest prosta. Na spodzie ukladamy male rozyczki kalafiora ugotowane i ostudzone, na to kroimy w cwiartki pomidora, a na to jajko w cwiartki (ja nieraz kroje jeszcze mniejsze kawalki). Kazda warstwe sole, pieprze. Posypuje szczypiokiem i zalewam zalewa (jogurt + majonez + sol + pieprz).
Salatka fajnie wyglada w szklanym naczyniu.
Zycze smacznego.

Elzbietko nie wiedzialam ze sie budujecie. Oj jak ja bym chciala miec dom a nie mieszkanie :baffled:
 
Do góry