reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

hejka dziewczynki

Pandorko to szybciutko zaczynacie starania,a jak Filipek

Sol wiesz ze tu Ci jeszcze nie gratulowalam,a pamietasz jak pisalam ze ten cykl jest twoj

Esenbach ju 3 trymestr,ja po tych przejsciach czekam normalnie na wrzesien

Jarzebinko witaj,jak dawno Cie nie widzialam

dla reszty staraczek caluski
 
reklama
właśnie Kinga - póki co!!! Nie chwalę się bo znam swoją historię i wiem że za kilka/kilkanaście dni może się ten suwaczek zmienić :sorry: Po usg się pochwalę :tak:
sorki że tak za twoimi plecami:zawstydzona/y: ale koleżanka tak chciała wiedzieć widzisz..:happy2:

koniecznie po usg daj znać! :tak:;-)
 
Witajcie dziewczyny:-)
Nie wiem czy Wy mnie tez pamietacie, tak wiec tylko szybciutko sie przypomne (przedstawie)
Byalm tu pare miesiecy temu.
Udalo mi sie zajsc w ciaze w pierwszym cyklu. Niestety moje szczescie nie trwalo dlugo.
Dlatego tz musialam odejsc. Zazdrosc wziela gore...
Zreszta do dzisiaj zagladam na temat wrzesniowych mam i ogladam brzuszki..
Aktualnie minely 3 miesiace od poronienia i znowu moge sie starac... Ruszam dokladnie za tydzien;-)
Mam nadzieje ze znowu mnie przyjmiecie do swojego grona...
 
malapralinka - jak straciłam moją kropeczkę, przeczytałam bardzo fajne zdanie "dzieci nie umierają.. one tylko zmieniają termin przyjścia na świat".. :) trzymam kciuki za staranka!

Sol - gratulacje!:))
 
Ivi dziekuje;-)
Tak, ja tez po stracie gdzies te slowa przeczytalam...
Juz bym chciala robic testy,ale jetesmy jeszcze nawet przed starankami
 
ivi - dzięki - we wtorek mam usg i wreszcie podejrzę tego małego łobuza co mi dzisiaj zaczął powodować nudności :dry: muli mnie od samego rana :dry:
 
reklama
sol - jak muli to prawidłowo :)) żygusiaj sobie z uśmiechem na ustach :D
 
Do góry