reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Smutna podczytalam na staraczkach ze jednak plamienie zaniklo.... mykaj jutro na betke!!!!!!!!! ja zaciskam za Ciebie kiciuki dalej!!! mnie sa potrzebne teraz swieze fluidki ;-):-)
 
Eschenbach plamienie zaniknęło, ale dzis rano @ się rozkreciła na dobre ;)
no cóż...
może to i lepiej...
w czerwcu wyjeżdżam do K i juz tam zostaje, bo mamy zamieszkać razem ;-)
wtedy się postaramy o maluszka ;-)
dzidziuś ma już wybrany czas na przyjście do nas i widocznie jeszcze nie nadszedł ten czas ;-)
 
witam piątkowo i pozdrawiam bardzoooooooooooooo słonecznie ....... nareszcie jakieś promyki słoneczka na tym szarym niebie i samopoczucie od razu lepsze ... chociaż mdłości nadal dokuczają :tak::-D:tak:

miłego weekendu :tak:

smutna_ps ..................... trzymaj się, nie daj się a maluszek napewno zamieszka pod serduszkiem :tak:
 
Elżbietka, i ja składam moc najserdeczniejszych życzeń urodzinowych, wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i wszystkiego, naj, naj, naj ....... :tak::-D:tak:

a wogóle to chyba pora obudzić się z zimowego snu ........... juz słoneczko do nas zagląda a Wy gdzie ??????? też tutaj czasem zaglądnijcie ...... :-(
 
reklama
Do góry