reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Witam wszystkich:)
Chyba pisze na odpowiednim wątku, staramy sie własnie o dzidziusia.
Jestem juz po dwoch poronieniach ale mam w sobie dużo nadzieji że tym razem sie uda.
 
reklama
Witam się :-(
Dzisiaj mamy ciężki dzień i ryczę od dwóch godzin :-( Nasza ciężarna koszatniczka zdechła i mi strasznie smutno :-(

Lilith - to odpuść starania, zacznij seksowania :-D Jedyne czego życzę to mnóstwa przyjemności :-D

Gwiazdeczko - trzymam kciuki ale to wiesz :-)

Ela a co tam u Ciebie słoneczko?

dorotka - twoja panna ma już prawie 3 miesiące :-D Ale ten czas leci :-D

A ja czekać muszę minimum do 6 stycznia i spróbujemy wyonić mój mały ciężarek bo pannica ważona w 31 tc ważyła ok 2020g :szok: Karola była mniejsza :-p I choć z jednej strony podobno drugi poród jest łatwiejszy to nie uśmiecha mi się 4 kg klocka rodzić :no: :-D
 
Witam :)
... eh... dzisiaj byłam oddać krew na badania teraz w czwartek idę je odebrać i działam dalej w tej sprawie... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
Wam tez życzę powodzenia :)

Per aspera ad astra
 
Ooo, no to świetnie :)

U mnie nadal meblowanie, powolutku, na spokojnie.. a tak poza tym to nic ciekawego :D
Odpoczywam sobie od stresu staraniowego :)
 
reklama
Do góry