reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Lilith - no już kupiliśmy dwie następne dziewczynki żeby nam samczyk nie zdechł z samotności :no: Bo to bardzo socjalne zwierzątka :tak: Najfajniej się odpoczywa od staranek bo potem niosą się niespodzianki :-D

Gwiazdeczko - współczuję plamień.

Ela - trzymam kciuki za ten cykl :-)


A ja jakaś rozkojarzona jestem. Nigdy nie musiałam patrzeć na klawiaturę bo zawsze wiedziałam co piszę a teraz wychodzą mi głupoty i to z takimi bykami jak nie patrzę że tragedia. Co chwila muszę poprawiać :sorry: Pomroczność jasna mnie nawiedza chyba. Do tego Emila coraz mocniej w dół ciągnie i to boleśnie a na domiar złego zatoka mi poszła i po tej samej stronie wszystkie zęby mnie rozbolały :dry: Żyć nie umierać :dry:
 
Sol, wiem coś o tym. U nas podobnie było ze szczurkami, jak jeszcze w polsce mieszkałam :)
Uważaj na siebie i nie przejmuj się tym widzeniem, przeciez to normalne w ciąży :D
Co do niespodzianek, ja w nie nie wierze.. chyba byłam zbyt niegrzeczna i Aniołek czy tam Mikołaj, postanowił, że w tym roku prezentu nie będzie :D Kto wie, może zasłużę w przyszłym roku :)
 
Hej!

Elcia, progesteron ok wedlog ginki. Ostatnio robila mi komlex. badania krwi. Tez myslalam, ze moze tam cos nie teges. Nawet myslalam, zeby znowu zaczac Casta, ale nie chce teraz na wlasna reke. W tym cyklu zaczelam witaminki dla starajacych sie, i moze dlatego bylo takie piekne endo?

Lilith, tak bylam :-)

Sol, buziaczki w brzusia!
 
Ela - no powoli coraz bliżej chwili prawdy :-D Trzymamy kciuki z dziewczynkami :tak:

LILITH - to ja w tej ciąży dostałam chyba wszystkie możliwe rózgi :-D Bo choć z Karolą wymiotowałam prawie całą ciążę to teraz mam całą resztę :no: Jak nie rwa i krzyż mnie męczą to skurcze i rozwarcie, młoda będzie dużym dzieckiem przy porodzie prawdopodobnie, poszły mi niesamowicie zęby chociaż jadłam jogurty na litry :no: Dzisiaj mi się kolejny złamał z odwapnienia - dentystka każe czekać z leczeniem po porodzie bo teraz i tak nic to nie da, mam ciągle alergię, zapchane zatoki, krew mi się z nosa leje, mdlałam przez całe wakacje a i teraz mi się jeszcze zdarzy jak jestem w sklepie, w 4 miesiącu rozlazło mi się spojenie i boli jak chodzę, do tego ponownie zawitały hemoroidy. A no i skrajne rozkojarzenie w myśleniu. I straciłam wątek co dalej chciałam napisać :-p No żyć nie umierać. Jak nie wyjdę z tej ciąży jako bezzębna babcia poruszająca się przy balkoniku to będzie cud :tak:


Jak ja mam już dosyć tej ciąży :no: Mam to w nosie - po porodzie idę wykastrować M :tak: bo ja więcej hormonów żreć nie będę :no:
 
Sol.. współczuję.. faktycznie nieciekawie.. ale pomyśl, że to już końcówka i niedługo skończa się te problemy :* A jakie wielkie szczęscie będziesz miała.

Co do antykoncepcji, to o ile się nie mylę, są też tabletki dla facetów.. czy tam coś, co jedzą oni a nie my. Mam nadzieję, że się nie mylę.. :D

A mi wczoraj padła pralka.. zbierałam pranie, od czasu przeprowadzki, więc uwierzcie, stosy wielkie :D A tu taka lipa.. programator padł, więc naprawa jest nieopłacalna.. tak więc od wczoraj męcze się i piorę wszystko w rękach.. nie ukrywam, że już mi się nie chce ale co tu zrobić..
 
reklama
Do góry