reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

reklama
A ja dzisiaj mam silna potrzebe zjedzenia kalafiora i za jakas godzinke wybieram sie na targ i sobie kupie ;D
Ostatnio mam juz mniejsze potrzeby lodowe ;D
Dwa dni juz lodzika nie jalam i zyje ;D ;D ;D ;D
 
Ja też coś ostatnio lodzików tak nie potrzebuję :)
Natomiast dzisiaj zrobiłam sobie zupę... szczawiową. Normalnie nie jadłam chyba zupy szczawiowej rok :)
 
Z kolei u mnie nawrót do słodkiego. I tak oto wtryniłam dwa wafelki :-[.
Chyba musze się wybrać na spacerek....
 
Pochwale sie wam dziewczyny ze wczoraj jadlam czeresni. wchlonelam cale pol kilo. wprawdzie pani ginekolog zabronila mi jesc owoce... ale zakazy sa po to by je lamac. Tak wiec wczoraj pomimo zabujczej ceny (6,50euro = okolo 26zl za kilogram) objadalam sie czeresniami i nawet nie podzielilam sie z mezem  :p ;D
 
reklama
Do góry