reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

kurde co do tego rabarbaru to się dowiedziałam, że niestety ani kobiecie w ciąży ani karmiącej nie wolno :((( nie wiem czemu ale jest zabroniony a ja tak lubię rabarbarek :(
 
reklama
Pierwsze slysze ze w ciazy nie wolno???
Bo jak sie karmi to rzeczywiscie bo to jest silny alergent ale zeby w ciazy?? Ja jem i mam nadal zamiar jesc ;D
 
kaśka k pisze:
Zapomniałam dopisac, że nie wiem czemu ale mięsa zupełnie nie trawię ::)

ala jaja...
muszę wam cos wytłumaczyć - poprzednio przeczytałam MĘŻĄ zamiast MIĘSA i dlatego odpisałam co odpisałam
zaraz pęknę ze smiechu ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
dzieczyny nie wiem co jest z tym rabarbarem, ale ponoć lekaż zakazał jednej kobiecie która była w ciąży a wcześniejszą miała poronna. jakoś źle wpływa na krew i nerki nie wiem dokładnie więc nie chce was w błąd wprowadzać, ja na wszelki wolę się powstrzymać

pozdrowionka
 
Oj Melanie, hi hi, no ale w sumie faceci to takie mieska chodzace wiec mozna ci wybaczyc ta pomylke. ;)
 
reklama
Do góry