reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

ja od jakiegoś czasu pożeram cytryny ... jak jabłka i tak sie zastanwiam czy nei ma do tego przeciwskazań....
 
reklama
jeny! Ta dzidzia w dloniach to naprawde taka maluska?
Ja ostatnio mam ochote na brzoskwinki i ze ich jeszcze nie ma to chociaz takie napoje sobie kupuje - pychotka.
 
Tusiu...a ja już w niedziele brzoskwinke jadłam :)byłam na komuni i tam zauważyłam no i oczywiście zaraz sie przyssałam,ale wiesz co??to nie ten smak prawdziwej brzoskwinki jeszcze :(lepiej poczekać jeszcze troszke :)

 
a ja już wczoraj jadłam nasze krajowe truskawy:DD no a teraz czekam na te czeresienki...... a truskawki nadal pozostają w prawie codziennym menu :)
 
Tego arbuza to wam nie daruje, takiego smaczka mi narobilyscie ze juz do mamy zadzwonilam i jutro mi kupi i dostarczy ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry