reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

ja wczoraj wazylam Kube:
12.5 kg w ciuszkach ;) a wzrost to juz gdzies kolo 98 cm. Ale wyrasta z ubranek:szok:
nozki ma dla mnie za chude ale brzuszek jest, nie ma co :)
 
reklama
Moja Julia też jeszcze do 20-stu nie dojechała a ma 6,5 roku;-) W wieku 4 lat miała 16,2kg.

Za to Asiula w szpitalu zważona dokładnie - 14,2 kg.:tak:
 
Michal 11,200.

Wlaśnie doczytałamm Dziunka, ze Jula jeszcze 20 kilo nie wazy, a mój Kuba3lata 8 miesiecy wazy 22kg, choć zupełnie po nim tego nie widać.
 
Kube wczoraj wazylam i waga pokazala 13.5 kg czyli troszke przytyl:-D no i mysle ze niedlugo bedziemy mieli 100 cm wzrostu ;) niewiele brakuje :)
 
wzrost hmm niewiem nieda sie zierzyc ale jest dosc wysoka jak na swój wiek półtoraroczku a wazy niecałe 12kg troszke jej brakuje :)
 
reklama
QUOTE=BajaMAMA;7143595]Moja Blanka:
*waga urodzeniowa- 3760kg
*19/05/2011- 16100kg/ wzrost 94cm[/QUOTE]

ILE WAŻY?:szok:
Mamy tu niezłe okazy ale takiego jeszcze nie:szok:

Wrzuć fotkę jak ten pulpecik wygląda:-) Moja Asia przy niej piórko, a i mała Mary się chowa:-D

hihihi - widze ze coniektore dzieciaczki "gonią Sonie.." ;)
Sonia - 1rok i 8m-cy ( bez 5 dni)
Waga: 14,4kg
Wzrost: 91cm
 

Załączniki

  • wzrost Soni.jpg
    wzrost Soni.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 45
  • waga Soni.jpg
    waga Soni.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 24
Do góry