reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
mama chyba po rodzicach;) albo po dziadku meza, On byl podobno wysoki;)
ale widze wlasnie, ze jego imiennik tez taki wysoki:-)
Kubus naprawde jest bardzo wysoki, widze to jak sie spotykam z dziewczynami majace dzieci starsze od Kuby o rok, kilka msc to Kuba i tak najwyzszy:tak: no ale niech tak bedzie, ciekawe ile bedzie mial jak bedzie juz dorosly, obstawiam okolo 190 hehe;)
 
mama chyba po rodzicach;) albo po dziadku meza, On byl podobno wysoki;)
ale widze wlasnie, ze jego imiennik tez taki wysoki:-)
Kubus naprawde jest bardzo wysoki, widze to jak sie spotykam z dziewczynami majace dzieci starsze od Kuby o rok, kilka msc to Kuba i tak najwyzszy:tak: no ale niech tak bedzie, ciekawe ile bedzie mial jak bedzie juz dorosly, obstawiam okolo 190 hehe;)

Wiedzę, że i Twój Kuba należy do wyższych dzieci i nawet data urodzenia podobna:-D. Nie wiem po kim mój mały wdał się w zrost, bo ja jestem średniego wzrostu <160cm> i mój T też nie należy do wysokich <175cm>. Może w rodzinę męża się wdał bo tam panowie mają po 180/196 cm:-). Ale za dużym też nie dobrze być.
 
fanta wiadomo, ze za duzym tez nie dobrze ;) ale na razie jest ok, jest wysoki wiem ale podoba mi sie to ;) duzy chlopczyki sa:tak: a Moj chyba troszke starszy z tego co patrze na suwaczki, ma 4 tyg i 1 dzien a Twoj 1 tydzien i 4 dni, w sumie podobnie hehe:D
ja mam 172cm, maz ma 184 wiec do niskich nie nalezymy;-)
a dziadek meza mial 190 chyba czy cos w tym stylu:-)
pozyjemy, zobaczymy:tak:
 
Wow! Ale te wasze dzieciaczki sa duuuze!
Alan dawno nie wazylam u dr, bo szczepienie przelozone z grudnia na kiedys...
Na domowej wadze wazy ok 10kg a wzrostu ma ok 82cm...kurdupelek maly ;)

oj jeszcze się nie szczepiliście po tej ospie??
my też w grudniu przechodziliśmy
a szczepiliśmy się 3 tygodnie temu Igor waży 10,800
wiec też nie jest strasznie duży
 
Ala na oko (czyli na domową wagę waży jakieś 11), nie wiem ile ma wzrostu. My teraz w przyszłym tygodniu spróbujemy zaszczepić na 6w1 żeby chociaz to było w terminie. A odrę/świnkę/różyczkę nadal odkładam tym bardziej że w przychodni nie mają teraz priorixu.
Jeszcze Pneumokoki ostatnie nas czekają w tym roku.
 
reklama
Do góry