reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
ja ide jutro na kontrole do lekarza i mam nadzieje ze mi go zwaza.... bo ostatni raz wazyli go ponad miesiac temu :sorry::dry:
a czemu nie chodzisz do kliniki/
u mnie jest kilka razy tygodniu, jak chcesz zwazyc i zmierzyc. ja nie chodze, bo raz jak bylam to wyszlam ostatnia jak juz zamykali, bo moja sie rozdarla i nie moglam jej ubrac. musialam wyciagac cyca na uspokojenie, masakra:confused2:

wczoraj bylo wazenie w domu. health visitor przyszla
12 tyg i tylko 5 kilo
62 dluga
waga startowa 3160g

mowila,ze mam sie nie martwic, bo to normalne u piersiowych,ze przybieraja mniej niz butelkowe i nadrobi na normalnym jedzeniu za kilka miesiecy. wrecz powinnam byc zadowolona,bo bedzie wysoka i szczupla (chyba po tatusiu:-D).
o dokarmianiu ani slowa :confused2:
 
banana moja tez przybrala podobnie od urodzenia chociaz na butlimiala 4150 a teraz 6200, ale mysle, ze jak dzieciaczki zdrowe i zadowolone to nie ma co sie bardzo martwic.....:tak:

my terz chodzimy do kliniki na wazenie....maja wyznaczony dzien na wazenia...i zawsz jest tam tez health visitor jak by sie chcialo pogadac albo o cos zapytac
 
Ostatnia edycja:
a czemu nie chodzisz do kliniki/
u mnie jest kilka razy tygodniu, jak chcesz zwazyc i zmierzyc. ja nie chodze, bo raz jak bylam to wyszlam ostatnia jak juz zamykali, bo moja sie rozdarla i nie moglam jej ubrac. musialam wyciagac cyca na uspokojenie, masakra:confused2:

wczoraj bylo wazenie w domu. health visitor przyszla
12 tyg i tylko 5 kilo
62 dluga
waga startowa 3160g

mowila,ze mam sie nie martwic, bo to normalne u piersiowych,ze przybieraja mniej niz butelkowe i nadrobi na normalnym jedzeniu za kilka miesiecy. wrecz powinnam byc zadowolona,bo bedzie wysoka i szczupla (chyba po tatusiu:-D).
o dokarmianiu ani slowa :confused2:

Ide nie na wazenie konkretnie ale na to zeby sprawdzili mu nozki bo wydaje mi sie ze jedna z nich wykreca na zewnatrz za bardzo, az ciezko jest mu ja wyprostowac... z druga nozka jest ok, bez problemow mozna ja wyprostowac i nie odgina w niej stopki na zewnatrz.... no i w koncu na kontrole glowki (przez guzki ktore mial kilka tygodni temu) no i maly mial lekkiego zeza na poczatku, mieli mi napisac list kiedy mam przyjsc ale nie bardzo sie im spieszy wiec sama chce zajsc.... no a przy okazji poprosze o zwazenie. ;-)
 
wczoraj bylo wazenie w domu. health visitor przyszla
12 tyg i tylko 5 kilo
62 dluga
waga startowa 3160g

mowila,ze mam sie nie martwic, bo to normalne u piersiowych,ze przybieraja mniej niz butelkowe

No u nas najniższa waga była 3390 i po 3 miesiącach 4890 - też kazali się nie martwić
 
Lagajka bo kazde malenstwo inne, ma roznej budowy rodzicow itp itd :tak: Moja Joasia wazy wiecej niz roczna coreczka sasiadow. Ale oni sa niscy i drobni, ona to odziedziczyla po nich. Poza tym Twoja niunia chorowala , a to tez przeciez wplywa na wage :tak:
 
reklama
klaudzia, ten zez ma czas do roku aby zniknac. moja tez miala i teraz ma tak ledwo ledwo,ale tylko wtedy, jak sie mocno skupia, zwlaszcza na robieniu kupy albo baczkow:-D bratanica tez miala, niewiem, czy dalej ma,ale do okulisty wysylaja wlasnie jak po roku nie minie
 
Do góry