reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
njus miesiaca: moja parowa w ciagu poltora miesiaca przybrala tylko 150g:szok::szok::szok: chyba zwalniamy i tracimy reputacje superparowy:zawstydzona/y: obecna waga 8500:tak:
 
nic, mowi ze ok, mam mu zaczac dawac kaszki i przejsc na mleko nastepne, narazie sie tym nie przejmuje bo wyglada dobrze;) zaznaczam ze je normalnie co 3h (w nocy tez) 100, 120ml, podejrzewam ze zaczal sie wiecej ruszac i dlatego traci mnostwo kalorii:)


100-120ml jeju kiedy moja tyle jadla ;-) Moja wciaga 200ml , a byl taki czas ze 230 szok
 
Przez półtora tygodnia prztylysmy 300g i wazymy obecnie 9300g. Za to nadal nic nie urosla, przez dwa miesiace 0,5 cm, lekarka mowi ze nie mam sie martwic, ze nadrobi... Pielegniarki mierzyly ja trzy razy i ciagle to samo...
 
Mój też ciągle je 120 ml czyli z tego wychodzi gdzieś ok. 140, je także 100 ml. Patrzyłam na moje rozpiski jadł tyle już w marcu, chyba ma nierozciągnięty żołądeczek, waży powyżej 8 kg, ładnie tyje aż dziwne bo na Pepti piszą ze takie dzieci ok 200 ml powinny jeść hehehe
 
reklama
Do góry