reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
My dziś po szczepieniu, ważeniu i mierzeniu:

6,5 msc 8100 g w 1,5 msc przybrał tylko 300 g :( a miara niby 65 cm ale coś źle go zmierzyła bo ubranka Fixoni (a mają numerację podwyższoną) nosi na 74 cm, z polskich firm 80 cm - mierzyliśmy się pierwszy raz a z błedem, może głowkę za wysoko miał położoną, sama nie wiem ;D bo cm był niżej a głowkę do samej góry prosiła podciągnąć, ej te mierzenie....znowu nie wiem ile mierzy!

Zmierzyłam małego ma ok 72-73 cm metodą przyłożyłam głowkę do czegoś twardego stabilnego i odhaczyłam nóżki....jak ta baba go mierzyła............ :/
 
Ostatnia edycja:
My dziś po szczepieniu, ważeniu i mierzeniu:

6,5 msc 8100 g w 1,5 msc przybrał tylko 300 g :( a miara niby 65 cm ale coś źle go zmierzyła bo ubranka Fixoni (a mają numerację podwyższoną) nosi na 74 cm, z polskich firm 80 cm - mierzyliśmy się pierwszy raz a z błedem, może głowkę za wysoko miał położoną, sama nie wiem ;D bo cm był niżej a głowkę do samej góry prosiła podciągnąć, ej te mierzenie....znowu nie wiem ile mierzy!

Zmierzyłam małego ma ok 72-73 cm metodą przyłożyłam głowkę do czegoś twardego stabilnego i odhaczyłam nóżki....jak ta baba go mierzyła............ :/

ulenka jakis czas temu pisalam ze moj ignas przybyl w ciagi 1,5 miesiaca tylko 150g, lekarka powiedziala ze ok, wazy teraz 8,500, mzoe one teraz tak zwalniaja? wiesz ja sie o moja parowke nie martwie;) swoja droga zauwaz ze dzieci teraz wiecej sie ruszaja i wykonuja mase pracy fizycznej wiec wiecej spalaja:D
 
Ja wczoraj Oliverka zwazylam ze soba i pozniej sama weszlam na wage i wyszlo rowniutkie 8kg. Takze przez ostatni miesiac/ poltora przytyl okolo 200 gram... no ale nie dziwie sie bo jak byl chory praktycznie nic nie jadl... takze ciesze sie ze wogole cos przybral :)
 
reklama
Do góry