reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

Andrzelika - właśnie wkleiłam swój brzuszek z 17 lipca:) do galerii brzuszków - "trochę" go już chyba widać. Nie tyję, bo źle znoszę ciążę i mała "ze mnie zjada" wszystko, ale co tam, byle by ona była zdrowa.
 
reklama
margana mysle ze ostatnie 3 msc ciazy to jest większy kop w kilogramy :tak: ale i za sprawa tego ze dziecko najwiecej wtedy przybiera na wadze a wiec i my razem z nim. W III trym tylam kilogram na miesiac.


Gabryś napisze ci na priv te sklepy.
 
andrzelika moze byc i tak, bo kazda z nas ma inna przemiane materi. Jednak zazwyczaj spotykalam sie z tym ze w ostatnim trymestrze najwiecej mamy tyją.
 
Andrzelika - głowa do góry - wiem, że nie ma się czym chwalić, ale ja w pierwszej ciąży przybyłam 20+....
I da się żyć :-)
 
No więc II trymestr zbliża sie ku końcowi, a moja waga wygląda następująco: I trym. +3 kg, II trym. +9,5 kg. Razem + 12,5 kg:szok: A tu jeszcze przede mną całe 3 miechy i to najintensywniejszego wzrostu:zawstydzona/y:
 
U mnie I trymestr 0kg, II trymestr +3kg (zobaczymy ile do końca II trym. przytyję...) ale podejrzewam, że do 10 kg min przybiorę bo jakoś tak ciągle jestem głodna tak więc boję się żeby za dużo nie przytyć...
 
Na dzień dzisiejszy jestem 7+ muszę się kontrolować odstawiłam słodycze bo w ciągu ostatnich 5 tyg przytyłam 3,5 kg w tym mój bobas 40 dag.
 
nimfii- to jest racja, że najwięcej tyje się pod koniec
mim- pewnie jakoś później się to zrzuci :p damy radę.
Margana- ja być może też już od ostatniej wizyte mam ponad dyche, bo ciągle jem jem jem....

A najgorsze jest to, że tak jem i jem, a do wc nie chodzę i właśnie w ciało mi się wszystkie tłuszcze rozkładają, bo nie mam przemiany materii...
 
reklama
Do góry