reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Moje rozstepy, ktore byly ogromne i fioletowe, robia sie z dnia na dzien jasniejsze i mniejsze. Brzuch juz nie lata jak galareta i A stwierdzil dzis ze sie zmniejsza, wiec jakies to pocieszenie ;-) w Wigilie jak bedziemy u dziadkow (o ile mala dojdzie do siebie) to sie zwaze i zobaczymy co bedzie :-D
 
reklama
Wróciłam już do wagi sprzed ciąży, brzuch jeszcze widoczny, ale raczej mało (oczywiście w ubraniu;-)), ale niespodzianką jest to, że chyba mi sie figura chyba zmieniła:szok::-:)zawstydzona/y: Ledwo wbijam się w spodnie sprzed. Pomijam drobiazg, że mi ranę po cesarce drażnią, ale nie dopinam sie w nich ordynarnie? Dlaczego??
Skórę na brzuchu mam dziwną. Taką pomarszczoną jak się schylę. Suchą jakby i cały czas ta okropna linia jest widoczna:-(
Mary, ja już marzę o fitnessie jakimś.. Ale nie wiem ile powinnam odczekać. Niestety nadal czuję ranę przy kichaniu itp.
 
A ja z przykroscia stwierdzam ze moja waga stanela i nie chce drgnac ani troche :-(
Zostalo 11kg do zrzucenia do wagi sprzed ciaży a 16kg do wagi standaradowej :zawstydzona/y::eek:
Czy ktoras wie moze kiedy mozna zaczac cwiczyc po cc?
No właśnie Mary, to samo chciałabym wiedzieć...
Moja waga spada w tempie masakrycznie powolnym... Nie wiem czemu, bo nie jem prawie wcale - tylko biszkopty i sok jabłkowy...:crazy:
 
malina
Ja czuję ranę tylko jak mi dzidzia w nią kopie przy odbijaniu. Właściwie cała jest juz dawno zagojona tzn od tygodnia po cc. Został jeszcze taki mały czerwony wypukły punkt :happy:

mamulica
Że tak wściwbsko zapytam; a ile ci zostało do wagi sprzed ciąży i ile miałaś w sumie na plusie? (nie chce mi sie po wątku szukać)
No ja nie powiem żebym na biszkoptach jechała (podziwiam! :tak:) - raczej normalnie jem tzn jak mam na coś ochotę to zjem byle z umiarem, ale tak to normalne śniadania, obiady, kolacje -nie później niż o 18:00
Ja WIEM że mi ruchu brakuje bo aż mnie nosi. Wiesz takiej fizycznej aktywności a nie tylko tej związanej z przewijaniem, karmieniem i zabawianiem małej. A na tym zadupiu nawet nie bardzo jest gdzie na spacer iść bo pobocza pożądnego nie ma a ulica dosyć ruchliwa wiec wyprawa na spacer wiąże się automatycznie z wyjazdem gdzieś...
 
Ja przez pierwszy trymestr schudlam 10kg...poetm je nadrobilam ale patrzac na wege poczatkowa i w dmiu porodu to przytylam tylko 4 kg bo 10 to byly te co stracilam....po ciazy wiec miałam mniej miż przed nią :D a córcia wazyła 2680g i mierzyła 50 cm dostała 10 p w skali apgar:D, no i zero rozstepow i innych straszliwych rzeczy porod naturalny bez naciecia i bez znieczulen trwal 4h:D jestem szczesciara...
 
Mary, ogólnie ważyłam 62kg przed ciążą. Do porodu jak szłam 97, a teraz 73-74...Mnie też aktywności brakuje, a widoków nie mam żadnych... Mam teraz w domu niechodzącego męża i Kubulka, tak ze ciężko mi się gdziekolwiek oddalić...
 
a ja mam wilczy apetyt, bardzo duzo jem :zawstydzona/y: jak kanapki - to 4, jak makaron - to miska:zawstydzona/y: waga mi spada mimo tego - juz 4 kg mniej niz przed ciążą, ale figura nie wyglada dobrze :confused2:
 
no wlasnie z ta figura...ehh. ja zrzucilam 12 kg i jeszcze mi zostalo 9.Probowalam wcisnac sie w jakies ciuchy z przed ciazy i niestety dupa blada. Nawet w kurtce zimowej sie nie dopinam ze wzgledu na wielkie cycki.I cos czuje ze na te reszte kg pomoze tylko gimnastyka,bo jem jak wrobelek a waga ani drgnie.
 
reklama
a ja mam wilczy apetyt, bardzo duzo jem :zawstydzona/y: jak kanapki - to 4, jak makaron - to miska:zawstydzona/y: waga mi spada mimo tego - juz 4 kg mniej niz przed ciążą, ale figura nie wyglada dobrze :confused2:

To moze wybierz sie do lekarza, bo skoro jesz na okraglo, a waga spada to cos jest nie tak :eek:
Ja tez jem na okraglo, ale waga ani drgnie ;-)
 
Do góry