reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Wczoraj na nieplanowanej wizycie mnie zwazyly i przez 5dni przytylam 0,5kg :/
Fakt, ze wczesniej duuuzo sie najadlam i napilam bo szlam na 13ta, a jak ide na 8 to nie jem i nie pije tyle, ale mimo wszystko 5dni=0,5kg. No ostatnio mi wychodzilo 7dni=1kg :/
 
reklama
Wczoraj na nieplanowanej wizycie mnie zwazyly i przez 5dni przytylam 0,5kg :/
Fakt, ze wczesniej duuuzo sie najadlam i napilam bo szlam na 13ta, a jak ide na 8 to nie jem i nie pije tyle, ale mimo wszystko 5dni=0,5kg. No ostatnio mi wychodzilo 7dni=1kg :/

ja wczesniej w 2tygodniowej przerwie miedzy wizytami przytylam 0.3kg a teraz tez przy 2 tygodniowej przerwie (bo tam wizyty mam) przytylam 2.2kg :) hehe nie ma znaczenia chyba... teraz nasze dzieci beda zabierac od nas jak najwiecej i niech biora bo niedlugo beda z nami i musza miec duzo siły :)
 
ja 31tc i 2 dni i mam +7,7kg. Ale ostatnio tyje w zastraszającym tempie :(( w ciągu 2 tygodni ponad 1,5kg. Wizytę mam za tydzień więc zobaczymy :))
 
Ja wręcz boję się co będzie dalej, bo od kilku dni mam autentyczny problem ze wstawanie z łóżka, schylaniem, kucaniem.. i to tak nagle. Chyba przekroczyłam granicę wagi "dozwolonej" przy moim wzroście mikrym:-D
 
hheh Malina chyba jestem cie w stanie zrozumiec przy moich 157cm wzrostu mam wrazenie ze jak maly urosnie jeszcze kilka centymetrow to w brzuchu sie juz mieścił na długość nie bedzie :/ nie mowic o tym ze waga pokazuje ostatnio jakies dziwne cyferki ...a mielam zamiar przytyc w ciązy tylko 8kg :(
 
witam
jak do tej pory przytyłam już 20kg :szok: ale ostatnio zauważyłam mniejszy przyrost :-), bo na początku tyłam średnio 2,5 kg co dwa tygodnie tak teraz przytyłam tyle w ciągu miesiąca , mam nadzieje że to już końcówka i więcej mi nie dojdzie , niech teraz dzidzia więcej rośnie :tak:
mama mnie pociesza że jeśli po niej odziedziczyłam geny to szybko schudnę po porodzie i wróce do swojej wagi , trzymam ją za słowo bo jak dotąd przechodzę ciąże tak jak ona :-)
zapowiedziałam też mężowi że na mikołaja chciałabym dostać nintendo wii z zestawem fitness żebym mogła ćwiczyć w domu z instruktorem ;-)
pozdrawiam gorąco bo u mnie zimno :-)
 
witam
jak do tej pory przytyłam już 20kg :szok: ale ostatnio zauważyłam mniejszy przyrost :-), bo na początku tyłam średnio 2,5 kg co dwa tygodnie tak teraz przytyłam tyle w ciągu miesiąca , mam nadzieje że to już końcówka i więcej mi nie dojdzie , niech teraz dzidzia więcej rośnie :tak:
mama mnie pociesza że jeśli po niej odziedziczyłam geny to szybko schudnę po porodzie i wróce do swojej wagi , trzymam ją za słowo bo jak dotąd przechodzę ciąże tak jak ona :-)
zapowiedziałam też mężowi że na mikołaja chciałabym dostać nintendo wii z zestawem fitness żebym mogła ćwiczyć w domu z instruktorem ;-)
pozdrawiam gorąco bo u mnie zimno :-)
ja też chciałam wii już przed ciążą, ale mój M stwierdził że pewnie to by mi się podobało tylko przez moment a później siedziałoby w szafie :))
 
reklama
ja też chciałam wii już przed ciążą, ale mój M stwierdził że pewnie to by mi się podobało tylko przez moment a później siedziałoby w szafie :))

hahaha, ciekawe czy z tego samego powodu nie będzie kupował swojemu dzieciaczkowi zabawek :-) bo taki los czeka prawie wszystkie zabawki :rofl2: zwłąszcza te które podobaja się rodzicom :baffled:
 
Do góry