reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

mary na cukier mam isc drugi raz we wtorek. a woda to napewno mis ie odklada w calym organizmie bo ja wiecznie jestem spuchnieta i to cala, nie tylko kostki i dlonie,a le cale nogi, twarz, ramiona ....
 
reklama
mary na cukier mam isc drugi raz we wtorek. a woda to napewno mis ie odklada w calym organizmie bo ja wiecznie jestem spuchnieta i to cala, nie tylko kostki i dlonie,a le cale nogi, twarz, ramiona ....
No ale czy oni przepisali ci coś na tą odkładającą się wodę czy mają zamiar zostawić to tak jak jest...? (palanty):cool:
Przeciez to zakłóca funkcjonowanie całego organizmu...
 
nic mi nie dali. mam isc na cukier a potem 20-tego na ponowne usg.
jakby mnie cos bolalo to mamwziasc paracetamol.
kretyni, debile, koowaly "£>?:£$%>"<
 
nic mi nie dali. mam isc na cukier a potem 20-tego na ponowne usg.
jakby mnie cos bolalo to mamwziasc paracetamol.
kretyni, debile, koowaly "£>?:£$%>"<
anadri
Ja na twoim miejscu z takiej sytuacji konsultowałabym się telefonicznie z jakimś zaprzyjaźnionym lekarzem w pl - żeby chociaż jakiś urosept albo coś innego moczopędnego podpowiedział... Jesli ktoś wysłałby ci to w pn ekspresem to na środe bedziesz miała...
Swoją drogą rozmawiałam ostatnio z moją mamą - pytałam jej jak to w "tamtych czasach" rozpoznawali zatrucie wodami płodowymi (ja byłam zatruta więc lekarze wywoływali mój poród), no i powiedziała mi że m.in właśnie cała niesamowicie puchła...
Nie chcę się tu wymądrzać ani cię denerwować,tylko może masz możliwość udania się do jakiegoś pl ginekologa. Wiem jak oni tu podchądzą do ciąży więc może warto się skonsultować z kim innym...
 
dziekuje mary. ale z naszymi funduszami nie stac mnie aktualnie nawet na podroz do londynu :(
poczekam na te badaia tutaj. a z tym zapytaniem do ginekologa w polsce to postanowilam wyslac mame. moze cos sie dowie ...
 
Anadri, Mary ma absolutną rację. Chociaż znam dziewczynę, która przytyła ponad 30 kg i połowa z niej zeszła przy porodzie, z czego oczywiście większość wody. Nie było żadnego zatrucia, taka jej uroda.
Ja z kolei zaczęłam się martwić, bo waga mi stanęła, a wręcz spadła trochę. Fakt, że jem raptem 2 posiłki dziennie. Wieczorem nic nie jem właściwie, bo miałam zgagowe przejścia.
Kasiula, widzę jednak, że Ty też nie utyłaś ostatnio. Może już na tym etapie ciąży tak bywa? Mam 10 kg+.
 
u mnie dzisiaj 35tc i +10,8 kg więc nie jest źle. Przez ostatnie 3 tygodnie +1,7 kg a myślałam że przynajmniej ze 3kg mi przybędzie, bo tak się czułam.
 
reklama
Do góry