reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

a ja wlasnie zrobilam sernik na zimno z bananami i mango posypane biala czekolada i olac wage...za te wszystki niedogodnosci, bole i cholerne sikanie co pol godziny mamy prawo na zachcianki:-):-):-)
a co tam.....martwic bede sie potem bo inaczej zwariuje....:-)
 
reklama
a ja wlasnie zrobilam sernik na zimno z bananami i mango posypane biala czekolada i olac wage...za te wszystki niedogodnosci, bole i cholerne sikanie co pol godziny mamy prawo na zachcianki:-):-):-)
a co tam.....martwic bede sie potem bo inaczej zwariuje....:-)

hehe tez bym zjadla ale u nas nie ma kto zrobic - ja po pracy nie mam sil na nic i musze spac... a potem jak wstane o 20 tej to tylko podstawowe czynnosci domowe i znow spanie :( i pobudka o 5.40 :(
 
Dzieki dziewczyny wirtualnie zjadam z Wami... moj tez by sie teraz dal pokroic z cos slodkiego :)
Klaudzia on maniak rafaeelo i makowca jest :D
Katrenki ja zas uwielbiam z owocami .... :))))))))))

chyba po drodze sobie cosik kupimy :)
 
No i ważę 84 kg w 26 tygodniu.Daje to 8,1 kg.

Waga rośnie a jak z rozstępami?Macie już dziewczyny?Ja codziennie wypatruje i na razie nic,uf:baffled:
 
ja tez sie nie waze w domu nie chce sie stresowac:-)poza tym po tym jak piszecie ze tak duzo przytyluyscie przez mc to az strach mnie ogarnia bo jutro mam gina i wazenie:-(chyba zamkne oczy jak na wadze stane hehe:-)
 
reklama
Do góry