reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

jak ja wam zazdroszcze ze wam leca kiogramy. ja niestety 3 dni temu rozpoczelam diete a moja waga startowa tego dnia to bylo 100 kg !!!! przed ciaza mialam 68 ....
mam nadzieje ze uda mi sie zrzucic ten zbedny balast. daje sobie rok, a potem ... to nie wiem ...
 
reklama
Nie wiem o co chodzi z tymi rozstępami. Myślałam, że będę całą w cętki, bo raczej szczupła byłam, a tu niespodzianka. Dla mnie miła oczywiście. Tym bardziej, że już najlepsze lata moja skóra ma za sobą.
 
jak ja wam zazdroszcze ze wam leca kiogramy. ja niestety 3 dni temu rozpoczelam diete a moja waga startowa tego dnia to bylo 100 kg !!!! przed ciaza mialam 68 ....
mam nadzieje ze uda mi sie zrzucic ten zbedny balast. daje sobie rok, a potem ... to nie wiem ...
kochana 100 to ja mam teraz tak sie spaslam...ale teraz sie zawzielam i ostra dieta
 
Dziunka - no to idziemy łeb w łeb:-D U mnie tez startowa waga 64 kg a wymarzona (jak narazie;-)) - 60kg.:tak:

A ja własnie pochłonęłam wieeeelkiego rogala w czekoladzie - ale mam wyrzuty sumienia:-:)no:
 
Dziunka - no to idziemy łeb w łeb:-D U mnie tez startowa waga 64 kg a wymarzona (jak narazie;-)) - 60kg.:tak:

A ja własnie pochłonęłam wieeeelkiego rogala w czekoladzie - ale mam wyrzuty sumienia:-:)no:

:-D nie martw sie, ja zaliczylam cala paczke herbatnikow i poszukuje czegos jeszcze...:cool2:
 
No to i ja sie do Was dziewczyny dolacze :-D Ja juz zgubilam kilogramy nabyte w ciazy :tak:obecnie jestem -2kg od wagi poczatkowej z przed ciazy, ale chcialabym dojsc do wagi z przed 4 lat (zanim zachorowalam) - czyli do zrzucenia jeszcze 12kg, choc jak bedzie 10kg to bede usatysfakcjonowana :-D
Poki co na diecie beznabialowej jestem i mam zakaz jedzenia czekolady ze wzgledu na malucha. Niestety ciasteczka typu biszkopty, herbatniki tez pochlaniam - choc od dzisiaj staram sie je ograniczyc:dry:
 
reklama
Do góry