reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
mi zostalo jeszcze dwa kilogramy do wagi z przed ciaży :-) ale te kilogramy nie spadaja mi tak szybko jak przy pierwszym dziecku ale moze to i lepiej bo bylam zdecydowanie za chuda ok 52 kg przy 175 cm wzrostu i do tego taka blada :szok:
 
A ja przed ciążą 53 kg w dniu porodu 63 kg a 10 dni po 57kg.
Ale teraz jak karmię to jem więcej niż w ciąży nawet w nocy podjadam :zawstydzona/y:.
 
ja w ciąży przytyłam 14 kg i dziś 2 tygodnie po porodzie już tych 14 kg nie ma :) ale odchudzam się dalej :) najlepsze jest to, że właściwie nie stosuję żadnej diety :) po prostu nie mam apetytu :( mało jem, niedosypiam ;), pic tylko dużo piję :)
zobaczymy jak dalej będzie mi szło :)
 
ja też nie mam apetytu gdyby tak sie dalo to wcale bym nie jadla :zawstydzona/y:i dzisiaj juz byly tego rezultaty bo prawie zemdlalam ... a najpsze jest to ze ja wcale sie nie odchudzam nie jestem w stanie niczego przelkac tylko caly czas pije
 
ja w ciąży przytyłam 14 kg i dziś 2 tygodnie po porodzie już tych 14 kg nie ma :) ale odchudzam się dalej :) najlepsze jest to, że właściwie nie stosuję żadnej diety :) po prostu nie mam apetytu :( mało jem, niedosypiam ;), pic tylko dużo piję :)
zobaczymy jak dalej będzie mi szło :)
no wlasnie ja tez nie mam apetytu, moglabym nie jesc wcale bo nie czuje sie glodna, a zmuszam sie do jedzenia zeby miec pokarm i moc karmic synka. obawiam sie ze bede chudsza jak z przed ciazy :crazy:
 
reklama
a moja waga takla łaskawa nie jest przed ciążą ważyłam 49kg w do porodu 63 a na dzień dzisiejszy 54 kg czyli jeszcze 5 kg i też się muszę zmuszać do jedzenia ale waga w żadną stronę nie idzie
 
Do góry