reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
a ja strasznie schudlam po porodzie, juz nastepnego dnia od porodu zrobilam sie chuda jak przed ciaza. :-( a ja chcialam sobie kilka kilo zostawic a tu wszystko ze mnie ucieklo, jestem chuda jak patyk i wygladam jakbym nigdy w ciazy nie byla do tego jestem strasznie blada. :crazy:
 
a ja strasznie schudlam po porodzie, juz nastepnego dnia od porodu zrobilam sie chuda jak przed ciaza. :-( a ja chcialam sobie kilka kilo zostawic a tu wszystko ze mnie ucieklo, jestem chuda jak patyk i wygladam jakbym nigdy w ciazy nie byla do tego jestem strasznie blada. :crazy:

Milencia ja Ci mogę odstąpić kilka(naście) swoich kg jeśli tylko chcesz. Ile można tyć??:wściekła/y: podobno w końcówce ciąży już się nie tyje a ja przez ostatnie 1,5 tygodnia znowu 1kg+ tzn. obecny stan +21,5. Zaczynam wychodzić z założenia że to nie prawda z tą wagą pod koniec ciąży albo co bardziej prawdopodobne: tylko wydaje mi się, że to już koniec ciąży a przede mną jeszcze długa droga tzn. jestem SŁONICĄ!! ciekawe kiedy ja zejdę w końcu z wagi!!:wściekła/y:Czuję że mój tyłek jest ogromny, a cellulit zajął 1/2 mojego ciała!!:-:)szok:
 
Milencia ja Ci mogę odstąpić kilka(naście) swoich kg jeśli tylko chcesz. Ile można tyć??:wściekła/y: podobno w końcówce ciąży już się nie tyje a ja przez ostatnie 1,5 tygodnia znowu 1kg+ tzn. obecny stan +21,5. Zaczynam wychodzić z założenia że to nie prawda z tą wagą pod koniec ciąży albo co bardziej prawdopodobne: tylko wydaje mi się, że to już koniec ciąży a przede mną jeszcze długa droga tzn. jestem SŁONICĄ!! ciekawe kiedy ja zejdę w końcu z wagi!!:wściekła/y:Czuję że mój tyłek jest ogromny, a cellulit zajął 1/2 mojego ciała!!:-:)szok:

Z tym tylkiem i cellilitem u mnie jest tak samo :-(
A z ta slonica tez, cala moja rodzina sie smieje ze mnie ze jak slon w ciazy chodze :sorry:
 
Milencia ja Ci mogę odstąpić kilka(naście) swoich kg jeśli tylko chcesz. Ile można tyć??:wściekła/y: podobno w końcówce ciąży już się nie tyje a ja przez ostatnie 1,5 tygodnia znowu 1kg+ tzn. obecny stan +21,5. Zaczynam wychodzić z założenia że to nie prawda z tą wagą pod koniec ciąży albo co bardziej prawdopodobne: tylko wydaje mi się, że to już koniec ciąży a przede mną jeszcze długa droga tzn. jestem SŁONICĄ!! ciekawe kiedy ja zejdę w końcu z wagi!!:wściekła/y:Czuję że mój tyłek jest ogromny, a cellulit zajął 1/2 mojego ciała!!:-:)szok:
chetnnie bym kilka kilo wziela, ja w ciazy przytylam 15 kilo i roztepy zajely mi caly tylek i na udach troszke az sie w lustro patrzec nie da :confused2: ale na prawde jestem za chuda a mowia ze po ciazy ciezko zrzucic kilogramy. :sorry:
 
chetnnie bym kilka kilo wziela, ja w ciazy przytylam 15 kilo i roztepy zajely mi caly tylek i na udach troszke az sie w lustro patrzec nie da :confused2: ale na prawde jestem za chuda a mowia ze po ciazy ciezko zrzucic kilogramy. :sorry:
jak widać to kwestia organizmu :tak: i jednym ciężko zrzucić zbędne kg a inne je tracą nawet nie wiedząc kiedy ;-)
oj nic tylko pozazdrościć ci szybkiego schudnięcia :-)
 
Ostatnie wazenie mialam w 37 tc i bylo +13 , wczoraj 3 dni po porodzie waze 3 kg wiecej niz przed ciaza :-) Jest dobrze ;-)
 
reklama
Do góry