reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

jak maly zachorowal to trza bylo zmierzyc temperature niestety w pupie wrazem z mezem go musielismy trzymac tak sie skubaniec wyrywal bo balam sie zeby mu krzywdy nie rozbi a teraz jak mierzylam to pod pacha i bylo o wile spokojniej :-) a tak pozatym u nas w w przychodni to termometru nie maja
 
reklama
Ja także mierze temperaturke termometrem do uszka .... szybko i wygodnie...a Antoś jest zachwycony...:-) :-) :-) :-) ktoś mi kiedyś powiedział że docenie ten termometr w czasie choroby kiedy liczy się czas i faktycznie jak Antoś był chory to urządzenie się sprawdziło ...:tak: :tak: :tak:
 
a mi sie moj kacper mi jakis maly wydawal ale poczytalam ile waza wasze maluszki wiec miesci sie w normie
ma 73cm i wazy 10kg-moze troszke sie wahac bo po domowemu
za miesiac bede dokladnie wiedziala
 
sylwia to selinka jest mniejsza ale to baba :-D
na stojaco ma 71 cm /na lezaco miala 73 :eek: / i wazy 9600 kg
a mi sie wydawalo ze to klocek :tak:
 
10 kg to mało!!!!????? Ja bym była w siódmym niebie jakby się okazało, że Kinga waży 8kg. Jak ważona była ostatni raz ( w połowie grudnia) to ważyła 7100, w przyszłym tygodniu chcę iść ją zważyć i już się boję, że mało przybrała. Chociaż widać, że się " wydłużyła" i na stojąco ma ok 74cm.
 
Antos ma prawie 11 m-cy tzn 21 .02 skonczy a wazy ok10kg fakt jakies 2 tyg temu mial grzybka w buzi a teraz jelitóka wiec na bank spadnie z wagi niec nie chce jesc tylko pije
 
u nas trzy tygodnie temu bylo 8,5kg i 73 cm. laska ta moja mala;-) od poprzedniego pomiaru miesiac wczesniej przybrala ok 700g i urosla 3cm. lekarz mowi ze swietnie. a je jjak smok ;)
 
Mój Kacperek waży 10,5 kg a długi jest na 81cm.Kawał chłopa z niego:tak: .
Mój kręgosłup mówi mi to co wieczór:szok: .
A co do termometru w naszej pożal się Boże przychodni to chyba też nie mają,bo nikt nigdy nie proponował nam pomiaru temperatury.Może to i nawet lepiej.:tak:
 
reklama
u nas tez nie pytaja o to, czy zmierzyc temp.
a jak bartek byl chory i mierzylismy w pupci to kladlam go sobie brzuszkiem na swoich kolanach, wtedy dupcia lepiej wystaje i latwiej jest trzymac termometr ;-)
 
Do góry