reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

Do pracy wróciłam jak Jasiek miał pół roku. W sierpniu 07 okazało się, że jestem w ciąży, zreszta planowanej, ale niestyty od początku były ogronme problemy, potem okazało się, że to ciąża bliżniacza, ale niestety pod koniec września zmarła jedna Fasolka, a 15.10 usg pokazało że nie bije serduszko u drugiej Fasolki.
A teraz no cóż znowu spróbowaliśmy i jestem w piątym tygodniu, ale jakoś tak bardziej się boję... Czas pokaże... Na wszelki wypadek wiecie tylko Wy, mąż i gin. :) No i jeszcze dziś musze powiedzieć szefowej żeby nie jechać na trzy dni na imprezę nad morze. :)
Ale miło z Wami znowu pogadać. :)))
 
reklama
Kasia, to przede wszystkim gratuluję dzieciaczka, nie martw się. Wszystko będzie dobrze.
I przykro mi z powodu bliźniaczków. Na takie wieści nie wiadomo co napisać.

Wchodź na wątek zdjęciowy, popatrz jak porosły nasze Szkraby i pokaż nam swoje :tak:Obok wątku zdjęciowego jest nasz "tajny" - zamknięty i tam sobie więcej gadamy
 
cześć KAsia74!!!!

pamiętam Cię!!! super, że wróciłaś :-) moja Agata też taka wielka - ubranka kupuje jej na 104, jest bardzo wysoka! przy pakistańskich dzieciach naszych sąsiadów (chłopiec ma 4 lata, a córka 5) wygląda jak wielkolud :-p

smutno mi z powodu Fasolinek... dobrze, że teraz wszystko OK, gratuluje Ci!! i pisz tu duuużo, jak za dawnych czasów :-)
 
Witaj Kasiu!!! Pewnie, że Cię pamiętamy! Przykro mi z powodu bliźniaków, ale gratulacje z okazji nowej fasolki! Najważniejsze, że wierzycie, że będzie dobrze!
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kasiu :) Miło, że do nas zajrzałaś! Przykro mi z powodu utraconej ciąży i trzymam mocno kciuki, żeby tym razem wszystko poszło dobrze.

Jaśkowi kupuję rozmiar 104, czasem 110. Buty zimowe kupiliśmy 27...
 
Do góry