reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
ivon pisze:
tak jak się obawialam, Kinga ma złe wyniki moczu :(
Znów musimy iść do nefrologa  :(
Ivon, a lekarze maja jekies zdanie na temat dlaczego tak czesto Kindze pojawiaja sie te cholerne bakterie?????????Przeciez musi byc jakas przyczyna !!!!!! Trzymam kciuki zeby czym predzej te klopoty sie raz na zawsze skonczyly :)
 
ivon: ja tez trzymam kciuki by te cholerne bakterie poszy sobie won!
i niech ci lekarze wreszcie znajda jakies skuteczne na to lekarstwo by dzieciatko nie cierpialo!!
 
Jest bardzo dużo przyczyn powstawania tych bakteri. Nie wiadomo skąd Kinga je ma. I podobno bardzo dużo dzieci je ma i długo się je leczy. Na początku lipca jak robiłam badanie moczu, to wyszło wszystko ok, a miesiąc później znów bakterie:-( Dla pewności w poniedziałek zrobię jeszcze raz badanie.
Wcześniej jak chodziłyśmy do nefrologa, to babka zrobiła Kindze usg nerek ( żeby sprawdzić, czy wszystko ma w porządku)wyszło dobrze i byłyśmy też na cystografi. Jest to badanie, które sprawdza,czy nie ma refluksu ( czy mocz się nie cofa) i czy nie ma zwężenia cewki moczowej- też wyszło dobrze. I to są dobre wiadomości, że przyczyną występowana bakteri nie są żadne wady w budowie ukłądu moczowego ani nerek.
 
ivon trzymamy kciuki za Kingusię.
A jakie Kinga ma objawy, że zdecydowałaś się iść do lekarza? Przepraszam, za pytanie jeśli wcześniej już to pisałaś, poszłam parę stron wstecz i nie znalazlam.

ewunia - Miłek ważył po porodzie 3900 i mierzył 59 cm
 
inkaa5 pisze:
ivon trzymamy kciuki za Kingusię.
A jakie Kinga ma objawy, że zdecydowałaś się iść do lekarza? Przepraszam, za pytanie jeśli wcześniej już to pisałaś, poszłam parę stron wstecz i nie znalazlam.

ewunia - Miłek ważył po porodzie 3900 i mierzył 59 cm


Jedynym objawem jest, to że za mało przybiera na wadze i często dzieje się tak włąsnie wtedy gdy w moczu sa bakterie.
A tak poza tym, to nie ma żadnych objawów. Kinga jest wesoła , ciągle się smieje, apetyt jej dopisuje, mało płacze.
 
reklama
A my w środę idziemy do pediatry na wizytę kontrolną po ukończeniu pół roku. Ciekawa jestem, ile Jaś przybrał.
 
Do góry