reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
inka: zapytaj lekarza czy to nie za maly przyrost wagi, ale moze on poprostu taki bedzie (szczuplutki i wysoki) jak to u ciebie w rodzinie jest??

ja dopiero do lekarza 5 wrzesnia to bartek juz pewnie bedzie way z 9,5 kilo ;) a ostatnio probowalam go sama zmierzyc i wyszlo okolo 73 cm, wec w normie z waszymi maluszkami ;)
 
moj bankowo juz ponad dyche wazy. Moj kręgoslup to odczuwa. Max 10 min nosenia na rekach. Słaba moja kondycja
 
My byłyśmy dziś u lekarki,i okazało się, że Kinga waży tylko niecałe 6 kg :(
Jestem załamana. Niby lekarka powiedziała, że może być genetycznie drobna ( my z mężem jesteśmy szczupli). Ona jest co prawda chuda, ale za to długa ( ciuszki ma na 74cm i są tak na styk), no ale 6 kg?
Przy porodzie ważyła 3400, więc teoretycznie za 3 tyg. powinna podwoić swoją wagę.
No i w związku z tym mamy zrobić badanie moczu i jak znów się okaże, że ma bakterie ( już dostawała zastrzyki, bo miała), to ja się chyba zapłaczę. :(
No i Kinga, to na pewno jest najdrobniejsza wśród dzieciaczków marcowych
 
Agatka w ubieglym tygodniu wazyla 7400g i mierzyla 67 cm, jak dla mnie jest ok. ale cos mi mleczka nie chce pic, nie mowiac juz o soczkach i herbatce..poczekam poza tym nie ma zadnych niepokojacych objawow poczekam dwa dni i skonsutuje z pediatra
 
Ivon, zrób badanie moczu i poczekaj spokojnie na wyniki, do moemntu kiedy je dostaniesz nie zakładaj, że będą znowu bakterie. nNie możesz się denerowwać na zapas, bo Kinga to wyczuwa - pamiętaj o tym! Trzymam kciuki, żeby było ok!
 
moja Agata waży 7140g, jest długa na 72cm, nawet nie wiem kiedy tak urosła - nagle z 56 przeskoczyła na 62/68cm, teraz wszystko ma ciasnawe - muszę jechać na mega wielkie zakupy ubraniowe + obowiązkowo pobuszować po allegro ::)
 
reklama
ivon trzymam kciuki, nie denerwuj sie na zapas!!!!

oj widzę że Miłek coś drastycznie wagowo odstaje hmmmm jak już pisałam w innym wątku zdecydowałm się rozszerzyć mu dietę, może moje mleko już nie wystarcza??? oj juz sama nie wiem.... Rozmawiałam z pediatrą o wadze, ale ona za bardzo się nie przejęła (w tej przychodni nigdy niczym się nie przejmują!!!), mamy fajnego pediatrę ale przyjmuje prywatnie i na razie poczekam co będzie po zmianie diety i jak dalej nic to umówię sie na wizytę.... staram sie .... nie denerwować na zapas ::) ::) ::)
 
Do góry