reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
ivon pisze:
Jest bardzo dużo przyczyn powstawania tych bakteri. Nie wiadomo skąd Kinga je ma. I podobno bardzo dużo dzieci je ma i długo się je leczy. Na początku lipca jak robiłam badanie moczu, to wyszło wszystko ok, a miesiąc później znów bakterie:-( Dla pewności w poniedziałek zrobię jeszcze raz badanie.
Wcześniej jak chodziłyśmy do nefrologa, to babka zrobiła Kindze usg nerek ( żeby sprawdzić, czy wszystko ma w porządku)wyszło dobrze i byłyśmy też na cystografi. Jest to badanie, które sprawdza,czy nie ma refluksu ( czy mocz się nie cofa) i czy nie ma zwężenia cewki moczowej- też wyszło dobrze. I to są dobre wiadomości, że przyczyną występowana bakteri nie są żadne wady w budowie ukłądu moczowego ani nerek.
Wlasnie o tym myslalam ale nic nie chcialam pisac zeby Cie nie straszyc.Super ze zadna z tych przyczyn nie jest powodow bakterii.Moze to poprostu sie z kupki bierze,w sensie ze w jednej pieluszce sie robi i kupe i siku i z kupki cos tak moze sie dostaje ..A wiadomo ze nie ma za bardzo mozliwosci tego zapobedz u takich maluchow.. :-[ Ja tez sie czasami o Majke boje kiedy widze jak sie obficie potrafi skupkac,no i odrazu pod kran z nia,ale czy to cos daje ::)
 
No własnie Ivon, najważniejsze, że nie ma nic złego z nerkami czy z cofaniem moczu!!! Trzymam mocno kciuki, żeby tym razem też szybko bakterie udalo się wygonić, ale żeby juz nie powróciły!!!!
 
Mam nadzieję,że tym razem wyleczymy je na dłużej, tyle, że właśnie w z tymi bakteriami jest tak, że często "wracają" i dość długo się leczy.
 
ivonMy też mamy nadzieje że wszystko się ułoży. Moze Kinga zostanie potraktowana jakimiś innymi lekarstwami dostępnymi już w tym wieku i wygoni sie te bestje jak najdalej. Trzymam kciuki
 
Dzięki dziewczyny. Zastanawiam się też, czy ona nie przybiera na wadze, tylko dlatego, że ma bakterie, bo przecież, jak w czerwcu je wytępiłyśmy, to powinna zacząć przybierać. I jak na początku lipca wciąż było ok, to waga powinna ruszyć, a w sumie przytyła przez ten okres niewiele. Więc ja już sama nie wiem dlaczego tak mało przybiera ??? ???
 
Po ukończeniu pół roczku Jaś waży 8200, czyli w ciągu ostatniego miesiąca przybrał kilogram ;D W wzrostu mamy już 69,5 cm :)
 
reklama
No to pięknie Jasiu przybiera na wadze, my jutro mamy szczepienie więc sie zważymy. Moja waga pokazuje że Mateoś waży już 9 kilo!!!
 
Do góry