reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

inkaaa nie wydaje mi sie ze twoj Milek jakos odstaje, moze to inne dzieciaczki zbyt szybko przybieraja, dziecko powinno podwoic wage do 6 miesiaca, ile wazyl jak sie urodzil?? nie martw sie bez sensu, gorzej jakby drastycznie odstawal w druga strone :)
 
reklama
dziewczyny nie mozna tak scisle porownywac dzieci do innych! to tak jak z rozwojem u jednego szybciej u drugiego wolniej! a jesli dzidzia jest troche szczuplejsza niz inne to przeciez nie bedziecie ich "napychac" na sile, i pamietajcie o tym ze nasze dzieci sa z roznych dat urodzenia!! czasem tydzien, poltora robi wielka roznice!!

ivon: jestem pewna ze z kinga wszystko bedzie ok!! poczekaj na wyniki i na to co powie na nie lekarz, no glowka do gory!! :)
 
ja ten wątek czytam i staram sie nie odnosić wagi do swojej Karoli, bo tak jak powiedziała magda, różne są daty urodzenia, dzieci maja różnych dziadków (a po nich się duużo dzidziczy)

a my dzis po szczepieniu i ważeniu. Karola waży 7030 g... Myslałam, że z 6500... ::) ::)

ucieszona jestem bardzo :)
 
KingaP pisze:
ja ten wątek czytam i staram sie nie odnosić wagi do swojej Karoli, bo tak jak powiedziała magda, różne są daty urodzenia, dzieci maja różnych dziadków (a po nich się duużo dzidziczy)

och uroslam o kilka centymetrow ;) dziekuje za uznanie ;)

a karolcia to juz kawalek cialka do noszenia co?? "cio"?? hehe
 
niiioooo :p :p

fajne ma to ciałko :) i wszystko z mojej piersi wyleciało... :)

ostatnio byłam u mamy i spotkałam jednego, bardzo wścibskiego sąsiada. Obejrzał Karolę i pyta: Kinga, a karmisz ją piersią?? Mówię: TAK< a co, nie wyglądam...??
Głupio się facetowi zrobiło, ale go zarzyłam :) ;D ;D
 
hehe, pewnie mysla ze bedziesz miec cyce jak donice :) albo cala zalana mlekiem bedziesz ;D

swoja droga to musio byc cudowne wiedziec ze to dzieki tylko tobie maluszek tak urosl ::) zkoda ze mi sie to nie udalo...
 
wczoraj lekarz śmiał się, że muszę mieć dobre piersi, skoro tak Agata pieknie i szybko przybrała z 2480g ;D
urosłam dziewczynki!!!! cudne uczucie, że sama ja wykarmiłam ::)
 
Ja dzis spotkalam znajomą położna i zapytalam się czy przypadkiem moj nie za duzo wazy. A ona powiedziala: "na cycku dziecko się nie tuczy i ze pojdzie na nogi to od razu będzie szczuplejszy i nie nalezy co sie przejmowac". Tylko za nim pojdzie na nogi to mi kręgoslup strzeli
 
reklama
moja lekarka powiedziała to samo
a jeśli chodzi o kręgosłup to współczuję Milla, bo wiem co to znaczy, Maciuś 3 tyg temu ważył 8 kg ::) a ja mam zwyrodnienie na odcinku lędzwiowym czemu ciąza i noszenie kochanego klocka raczej jako masaż relaksacyjny nie posłużą ::) ;D
 
Do góry