reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

reklama
ja mam oficjalnie 9 na plus mała jest malutka bo ma 2380.
więcej pewnie nie będę miała bo na tej diecie w szpitalu to raczej się chudnie hehe

co do wagi córy to jakoś nikt się tym tu nie martwi, treraz laska urodziła w 38 tyg. córcie 2100 coś:szok: ale zdrowa i bez inkubatora sie obyło więc super:)
 
Bella mi się nie chce wierzyć, że mój mały przez 16 dni przybrał z 2109 do 2745. Wydaje mi się, że zawyżyła teraz wagę. Zobaczymy za tydzień o ile dotrwamy w dwupaku.
 
Na tym etapie dzieciaczkom przybywa 35g dziennie! U mnie by sie to zgadzalo. W srode malutka miala 1800g, wiec jesli mialaby urodzic sie o czasie to siegnie wagi urodzeniowej swoich siostr. Ja mam juz 11,4kg na plusie, a w talii mnie zmierzyli i nadal 93cm.

Ale ale - jest tu dziewczyna na oddziale 130kg. Wiec cicho sza! Nie marudzimy na nasze wagi!
 
Hej, ja dziś miałam usg no i w 36tyg córcia waży 3800. A 3 tygodnie temu było 2700 więc tempo niezłe. Do tego jeszcze za dużo wód płodowych i w efekcie jutro jadę do szpitala na obserwację:( oczywiście poczytałam o tym wszystkim w necie i teraz się stresuję, czy wszystko będzie dobrze. eh
 
Hej, ja dziś miałam usg no i w 36tyg córcia waży 3800. A 3 tygodnie temu było 2700 więc tempo niezłe. Do tego jeszcze za dużo wód płodowych i w efekcie jutro jadę do szpitala na obserwację:( oczywiście poczytałam o tym wszystkim w necie i teraz się stresuję, czy wszystko będzie dobrze. eh
no niezła waga, nie zaproponowali ci cc, u nas przy wadze powyżej 4000 przy porodzie robią cc. Nie martw się tym że masz iść do szpitala, tam będziesz pod okiem specjalistów i z pewnością zrobią wszystko aby
doszło do szczęśliwego rozwiązania
 
reklama
Ja mam dwie koleżanki które urodziły maluszki powyżej 4kg i obie SN to zależy od budowy miednicy itp. dobry lekarz umie określić czy dzidziuś da radę się przecisnąć czy nie.
 
Do góry