reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

smoniczka u mnie też podobnie z wagą... aż nie chciałam dziś u ginki stawać na wadze :baffled: już +16 :zawstydzona/y: a gdzie tu jeszcze 2 miesiące? :/

mnie było dziś wstyd podać ginkowi swoją wagę:zawstydzona/y: od najniższej wagi w ciąży przybyło mi po dzisiejszym oficjalnym ważeniu 17,8 kg na plus:zawstydzona/y:
:baffled: przynajmniej nikogo w kompleksy nie wpędzę:sorry2: całe szczęście że ten mój mężuś taki optymista i mówi, że mam wyluzować, bo dojdę do formy, ciekawe ile mi to zajmie:confused:
 
reklama
dziewczyny podobno nie należy przekroczyć wartości procentowej (chyba 10 czy 15%) wagi sprzed ciąży, więc liczy się ta wyjściowa :-p nie ma się co martwić - kochanego ciała nigdy za wiele ;-)

moja mama z moją siostrą przytyła 27 kg :szok:
 
Wczoraj czytałam że optymalnie jest przytyć 20% wagi sprzed ciąży. To ja mam duuuuży zapas jeszcze, bo chudzinką nigdy nie byłam ;-) a tu zaraz czas wypakowywania.
 
Madziku Twoje pocieszające procenty po użyciu kalkulatora w moim przypadku już tak pocieszająco nie wyglądały:sorry2:
Marta
teoria o 20 procentach bardziej mi się podoba:-D może uda mi się ją tylko nieznacznie naciągnąć:-p
 
reklama
Do góry