reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

Kasiulec jak to schudłaś ?? jak to zrobiłaś ??

Marta na pewno masz rację z tymi procentami :-p 10 czy 15 % to za mało ;-) musiałam się pomylić :-)
 
reklama
całkiem prosto, pół piątku wymiotowałam, zjadłam tylko jedną suchą bułkę przez cały dzień i to ledwo, całą sobotę męczyłam ryż z jabłkiem, rano dzisiaj bułka i jedząc dzisiaj obiad to się czułam jakbym dostała coś wymarzonego, mała też zadowolona, bo wcześniej kopała zwyczajnie, a po obiedzie to aż cały brzuch faluje, na kolacje oczywiście kotlecika zjadłam, więc już mi apetyt wrócił na szczęście
 
Moja waga poświąteczna przeraża mnie coraz bardziej... ważę już 66.3 kg może to nie jakoś specjalnie dużo ale tępo przybierania na wadze mnie zszokowało:szok: kilogram w tydzień! w sumie jest 9.4 kg na plus. Marzę żeby nie przekroczyć 70 kg, ale to chyba mało realne...
 
ale po swietach mam apetyt ;) ale ogólnie to 19 grudnia u lekarza miałam 67,2 a dzis mam 68 po sniadaniu :) pozatym leze i martwie sie by mąz znalazł prace do lutego :(
 
reklama
Do góry