reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

Noo to my chyba dogoniliśmy stawkę wagową Kuba ma 9500 na liczniku ale on nadal przybiera po ok 300 g miesięcznie więc nadal powoli wspinamy się po siatce:-D
 
reklama
no to znowu będzie, że mam dużego chłopaka :D byliśmy na szczepieniu w czwartek, przy okazji dokonaliśmy oficjalnych pomiarów : Ksawi ma teraz 14,5 miesiąca, waga : 13 kg i 84 cm wzrostu. I powiedział do pani doktor "dziękuje" <ziękuujee> jak mu dawała naklejkę "dzielny pacjent" ale nam kopary opadły!!!
 
Moja Basia też z tych szczuplejszych, po tatusiu ;-) wczoraj ważyła 9300. Choć je ładnie ale dużo się rusza. Tak zawsze było.:-)
 
Wzrostu nie znam ale po chorobie Piotrek waży 11,300 kg...ciuszki na 86 są takie akurat...i to było kiedy skończył rok i 4 miesiące....
 
U nas niewielkie zmiany na plus, a ja się już wzrostem Małej zaczęłam martwić... (centyle pomiędzy 25 a 50)
Wreszcie porządnie ją ustawiłam pod ścianą, nożki przesunęłam jak najbliżej ściany główka prosto i się udało.

Ola 1 rok 5 miesięcy
10,300 kg (po jelitówce spadła więc wielkich zmian nima)
78,5 cm
 
Byłyśmy dzisiaj w przychodni. Korzystając z okazji, M. została zważona i zmierzona;
16 miesięcy i 10 dni:
waga: 10,7 kg
wzrost: 79,5 kg
Według siatek centylowych, którymi dysponują w przychodni, jest to ok. 50 centyla (waga i wzrost). Według innych- wzrost 31 centyl:-(.
 
reklama
Do góry