reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

reklama
Gratuluję wagi dzieciaczkom, widzę, że góruje 9 kg :-)

Mam dla Igorka panienkę w sam raz, prawie 11 kg Jagodę :-)
 
Jolek, co Ty za głupoty gadasz. Chłopina jest, to musi jak chłop ważyć. Swoją drogą, mój Julek prawie 2 miesiące młodszy, a obstawiam, że niewiele mniej waga wskaże. Okaże się 11 czerwca to dam Ci znać, na pewno stwierdzisz, że Igi to wcale nie taki grubas:)
 
Igi wcale nie jest grubas.. :-) ale waga ładna
Emma ważyła 12 jakieś 2 msc temu ....i powiem Ci jolek że od tego czasu (od roku) dzieci przybierają coraz mniej..
Vi też na roczek ważyła 12 a teraz waży 15... :-p
przez 1,5 roku wcale duzo nie przybrała :tak:
 
Ostatnia edycja:
hohoho ale byki :-):-) te mniejsze i te większe, gratuluje wszystkim pięknej wagi i okazałego wzrostu.

Kamcia dobrze ,że dzieciaki już nie przybierają bo potem by były takie małe grubaski
 
Igora kuzynka o rok starsza a waży 100g więcej. Na to wychodzi że słodycze nie tuczą bo ona praktycznie tylko słodkie je!
Powiem Wam,że mi on wcale się gruby nie wydaje. Przebierałam go ostatnio na podwórku i kumpela się śmiała że nóżki ma takie grubiutkie. Jej syn ciut starszy ale on długi po rodzicach więc nóżki jak badylki ma.
 
reklama
Andzia, jolek dorodne dzieciaczki macie :)
jolek Igorek to wcale nie grubasek. Chłop dorodny i tyle :) Z resztą mój coś czuję,że podobnie ważyć będzie. Dam znać po wizycie, bo we wtorek idziemy na szczepienie :)
 
Do góry