reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

reklama
byliśmy dziś z Zochną u lekarza i mamy wagę 10,4 kg. Pediatra stwierdziła, że taka waga przy naszej urodzeniowej 2,7 kg w wieku 2 lat też byłaby prawidłowa:-). Rośnie nam duża dziewczynka, muszę ją zmierzyć.
 
xmartusia dokładnie tak jak napisała karolq .. tak samo jak ostatnio pisałas na temacie chyba zakupów albo umiejętnoci posta ogólnego zaczynającego się w temacie a kończacego na temacie całkiem odległym .... i też musiałam rodzicelać , wcześniej również ... i to już pisałam Ci na pw no ale nic nie zmieniłaś...
mam nadzieje ze będziesz trzymać się wątków :-)

a jeśli jeszcze chodzi o temat "roczku" to owszem napisałas w temacie ale dwa dni po moim ostrzeżeniu także wcale mnie to nie dziwi że post jest na miejscu ;-) i mam nadzieję że wszystkie już będą

lepi super waga:-)
 
Ladnie dzieciaczki waza. Krzys od urodzeniowej 2500 g wazy okolo 11000. Dokladnie dowiemy sie w srode na szczepieniu :)
 
Gratuluję gramów i centymetrów majówczątkom :-)

Jak waży się roczne i starsze dziecko, dalej na wadze dla niemowląt? :blink:
 
reklama
ViKamcia nie dostałam od ciebie ani żadnego ostrzeżenia ani żadnej wiadomości na pw.gdybym ją dostała to na pewno bym się do niej dostosowała.Ale ok-teraz już wiem o co Wam chodzi i będę się tego trzymać;-)
 
Do góry