reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

Dziewczyny, powiem Wam, ze naprawdę z wagą naszych majówczątek nie jest źle. Byliśmy dziś u znajomych, ich córka ma 13 miesięcy i waży 8600. Jak ją rozebrali do kąpieli to jej widok mi się z obozem koncentracyjnym skojarzył, bo jeszcze dość długa jest. Aż mi później głupio było:(
 
reklama
Bra....brawo dla małej! mogę Lenonka tak dopingować co miesiąc.....tylko, ze wtedy szybko przeskoczy wagę modelki, więc może dla dobra małej przystopuję :-D

Maja....brawo dla Polinezji! trzyma linię :-)
 
Jolek, nic w zasadzie jej nie dolega. Urodziła się malutka, bo tylko 2800 (poród w terminie), ale ogólnie kiepsko je i często choruje. Już chyba 3 czy 4 razy miał wymioty i biegunkę. Mój Julek przy niej to taki klops, że szkoda gadać. Ona w ciuchach jeszcze nie wyglądała tak źle, ale jak się rozebrała do kąpania to szok. Aż mi przykro było, że mi takie skojarzenia do głowy przyszły:-(
 
Krzyś osiągnął 10 kg :-) Lekarz powiedział, że go spaśliśmy a potem, że jest duży i niech rośnie :-D
 
Ypra gratki dyszki:tak:
My za jakieś może 2 tyg z wynikami morfologii pojedziemy do peditry to się zważymy
 
reklama
Do góry