reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

To prawda, u mnie dzidziuś ważył 3980, ale za to miał 58cm, więc parcie nie było traumatyczne, główkę też nie miał strasznie wielką, wiec dałam radę, nawet nie popękałam ani nie nacinano mnie, wiec kochane, lekarze wiedzą co robią! a waga może się mylić!
 
reklama
U nas po dzisiejszym usg gin stwierdził 3149g... a tydzień temu 3460g.... i to właśnie objawiła się ta wartość statystyczna błędu +/-500g. Mam nadzieję że my do 4000g się raczej nie zbliżymy to ja drobnej kości jestem i raczej wąska w biodrach to mogło by mnie nieźle porozrywać.
Swoją drogą powiedzcie... czy to prawda jest że po porodzie biodra u kobiet się rozszerzają i już takie zostają? obeserwuje takie zjawisko u kilku koleżanek ale nie u wszystkich... a jak to u Was jest:confused:
 
co do bioderek to przy pierwszej ciąży mój gin mi tak powiedział, że niestety bioderka już się nie zejdą, ale ja nie zauważyłam żadnej różnicy po porodzie nawet jak schudłam więcej niż ważyłam przed ciążą to w bioderkach też się wydawało mniej:tak:
 
Moja mała wazy już 4 kg, jak wychodziłyśmy ze szpitala miała 3550g. Czyli przez 2 tygodnie przybyło jej 450g - mój mały głodomorek:tak:
 
ahh te wasze didzie taki duze juz jest co potrzymac a moja kruszynka jak si urodzilamila 2340g tydzien temu miala 2820g a na nastepne wazenie musimy czekac do pazdziernika :? ale bedzie juz ze3 kg chyba:confused: heh:-)
 
he he
się koksuje

My byliśmy w środę na wizycie u lekarki..aby się zważyć bo mało przybrał w szpitalu od najniżeszj wagi
okazało się ze przez tydzień przykoksowal 300 gram i waży obecnie 3540:tak::tak:
zobaczymy jak będzie dalej:tak:
 
eee tam najważniejsze ,że dzidzia zdrowa!!!!!
Moja Julka urodzona po terminie ważyła 2950 i do dzisiaj jest chuda jak palec ale rozwija się świetnie jest zdrowa i mądra:tak:
 
reklama
Do góry