reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

reklama
Wera widzę prawie jak Kubuś wagowo:tak:Kubcio ma nóżkę 21 i ubranka na 80/86 aczkolwiek piżmkę w Smyku kupiłam juz na 92:szok:rośnie ten mój dżentelmen:tak::-):-):-)
 
U nas waga w okolicach 10,2-10,5 - zależnie jak na wadze mała stanie;) Wzrost niewiadomy, za szybko biega, żeby ja zmierzyć...ale ubranka na 80-86. Stópka zaczęła znienacka rosnąć, bo niedawno były kapcie rozmiar 19 a teraz nosi 21... ale kozaki 21 nadal dużawe, więc w sumie okaże się jak buty wiosenne będziemy kupować;)
 
reklama
u nas waga 13,5 wzrost 88 cm bucik aktualnie 23 (oby tylko stopki po tacie nie odziedziczyła bo tatuś nosi 45 ),a ubranka 86 są na styk więc będą na tapecie 92
 
Do góry