reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

reklama
Cinek wielkie brawa

Emilka waży 13,5 a ubranka na 86 są na styk więc poszukujemy już 92
buty będą nam potrzebne 24 większą ma stopę niż Sylwia w jej wieku
 
Cinek:szok::szok::szok::szok::szok::szok: czeszesz na maxa:-D:-D:-D no to ja teraz wiem dlaczego tak mnie rączki bolały, jak Ciebie ciocia trzymała;-)
Olga lasencjo nasza, Tosia piąsteczzkę przybija z wagi piórkowej:-p my sie nie ważyłysmy ostatnio, a na domowej to ja wolę nie ryzykować bo wedle mojej teorii ona zawyża:cool2::-p
Fredka 24???:szok::szok::szok: no to Tobie panna rośnie:tak: my nosimy ziomowe butki rozm. 22 (dodam, ze na grubą skarpetkę;-))
 
Cinek :szok::szok::szok::szok: szalejesz chłopie! i jaka wielka stopa!

U nas tez buty rozmiar 24 i to juz powiedzmy od 1,5 miesiąca:sorry:
Ubrania na 92cm,ale niektóre na 86 też jeszcze dobre.
Waga 14 kg ,ale to na wadze domowej i nieelektronicznej.W sumie to może i prawdopodobne,bo w listopadzie na szczepieniu było coś ponad 13 kg.
 
jejku, ale dorodne dzieciaczki!!
a Cinek to goni nasze lipcowe maluchy:-)
Lena na domowej wadze elektronicznej ważyła z 3 tyg temu tak 9,5 kg, może na 2 urodziny dobije do 10 kg:-D
a wzrost to nie wiem, ciuszki 80/86, niektóre 74 też zdarzają się dobre, spodnie 86 za długie w nogawkach jeszcze.
 
moja Zuzanka też nie jest taka dorodna. Urodzona 9 lipca ważyła 3890, a pomiar 58 cm. Do pewnego momentu rozwijała się z różnicą 0,5 kg. jeśli chodzi o starszą siostrę waga 3140. Ale teraz się zrównała w styczniu na szczepieniu ważyła 11,100. Mało, siostra w tym okresie miała 11 kg. Myslę że teraz poprostu dochodza do głosu geny. Ciuchy nosi na 92, lub 98 cm, buciki rozmiar 22 cm. Dodam że w dzień śpi sporadycznie już od dawna, budzi się między 9-11. A zasypia 24 [szału można dostać, dodam że siostrzyczka była identyczna, tylko tyle że w dzień mi spała]. Pozdrawiam PICT0008..JPG
 
reklama
Hej- no to ja dołacze do was. Moj synek miał urodzić się we wrześniu- ale jest wczesniakiem i urodził się 17 lipca.... Ale nie myślcie ze to okruszek- waży już 16kg, ubranka kupuje na 92-98, z regóły bluzki na 98 a spodenki na 92., a buciki rozmiar 25- ale to zawyżone, bo ona ma taką stópkę ze po prostu nie włoży mniejszych... Pozdrawiam!!!
 
Do góry