reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

reklama
no to wychodzi na to, że jakaś pierwsza para sie nam skojarzyła:-)
czy sama to ciut dyskusyjne;-) ale może szczęściu trzeba pomóc:tak:
a kurcacek cudny;-)

Magda witamy na forum:-)
 
My tu nowi...tzn od pisania nowi, bo podglądaliśmy Was wcześniej;-)
Nasze urodzeniowe wymiary to:
waga 3700
dł. 55
ob. gł. 35
ob. kl. 34
a dziś...
waga 7650
długość nie mierzona ale śpiochy roz.68 już za małe
ob. gł 41
ob. kl 42
Następne mierzenie przy szczepieniu,tzn.za 2 tyg. bedziemy się "chwalić".:-D
 
Czesc MoniaL1983 witamy, witamy :tak:A tak na marginesie tez jestem Monia i panienskie nazwisko miałam na L. :happy2: tylko rocznik troche wczesniejszy ;-) jak na razie to chyba mój Szymuś jest lipcowym gigantem :-D



 
reklama
kurcze nie wiem czy cos źle mierze, ale dzis metoda domowa mój Szymek osiągnał prawie 74cm długosci :szok::szok::szok:, no i 9kg na liczniku tez metoda domowa. Pod koniec miesiaca idziemy na szczepienie to sie zważymy dokładnie. Mój bobas wyrasta poprostu ze wszystkich spioszków :-D:-D:-D



 
Do góry