reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

surv Gratulacje dla naszej gimnastyczki:-)
pabla my już dawno pożegnaliśmy się z 68, a body na 74 są takie w sam raz

my wykonamy pomiary przy wieczornej kąpieli, wkońcu naszemu maluszkowi stuknęło dziś 4 miesiące :) ale kiedy to zleciało to nie mam pojęcia
 
reklama
Wiem post - Twoja Ika to jeden z lipcowych gigancików:-)
a akurat Lenka i Florka z tych mniejszych - dlatego kazdy centymetr w górę cieszy jeszzce bardziej:-D
 
Jesteśmy już po wieczornych pomiarach, dziecię nakarmione śpi :) a ja mogę zasiąść na necik:-)
Więc równo 4 miesiące mamy i wyniki

Długość : 70
Waga : 6450
Główka 40
Klata : 42

 
My jutro idziemy na bilans czteromiesięczny. Zobaczymy czy pani doktor znowu wyzwie Karolcię od wielkich obżartuchów i grubasów. Jak tydzień temu ją ważyłam na wadze łazienkowej, więc niezbyt dokładnie to osiągnęłyśmy już 8 kg. Sądzę, że teraz już mamy ponad :) Jutro się okaże.
 
reklama
Do góry