reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

ale wyniki piękne
Olga już zazdroszczę ci wzrostu i oby tak dalej ( ja po urodzeniu urosłam raptem 99cm i mój mąż ma z tego niesamowity ubaw:-))
Maksiu to też nieźle cie mamusia podkarmia - chłopak jak się patrzy
Karolcia ty tak samo jak Olga na modelkę lipcową startuj;-)
 
reklama
Karolcia, no to pobiłaś wszystkich, nawet naszych wielkich chłopaków:-D Aczkolwiek obwód główki, to Florka o połowę mniejsza ma prawie taki sam i mamusia się wyzłośliwia, że będzie ją z berecikiem po ziemniaki wysyłać:-p:-p
Olga - ale wzrost!! Czas sie chodzić nauczyć, bo niedługo spacerówki za małe bedą:-D
 
Brawo dla lipcowych dzieciaczkow, pieknie nam rosna:-):-):-).
My mialysmy isc dzisiaj na szczepienie ale idziemy w przyszlym tygodniu bo zapomialam zadzwonic w poniedzialek do przychodni i na dzisiaj nie ma juz miejsc:-(
 
my sie dzis zmierzylismy i oto jakie wymiary Szymuś osiągnął:

długość- 74cm
główka- 44cm
obwód klatki- 48cm
stópka-11cm


nieźle co :-D:-D:-D wa takim tempie to nas przerosnie skubaniec ;-);-);-)
e2c50c570b.png



 
Ostatnia edycja:
Karolcie jak na dziewczynkę to waga ciężka :-)
Olga długość piękna, już pewnie rozmiar 80.

My się dzisiaj zważyliśmy u kardiologa
Niby waga ok 7600 tyle że to oznacza, że mały przybrał tylko 200 w ciągu 2 tygodni.
Pewnie to przez problemy laktacyjne, mam nadzieje, że teraz nadrobi.

Nasze wymiary z dzisiejszego samodzielnego mierzenia:
dlugość 71
obw. główki 41,5
obw. klaty 46
stópka 11 (strasznie łaskotliwa i ciężko wymierzyć;-))
 
Gratuluje wymiarów!!! I współczuję Waszym plecką i ręką...jednak to prawda,że nic tak "muskułów" nie wyrabia jak dziecko;-)
mamabartka, witaj:-) w domku mam rozwrzeszczanego synka Tymka. To już chyba drugi o takim imieniu na forum a myślałam,że będę orginalna:-p
lemonnka, witam imienniczkę:-)
 
MoniaL nie dwóch tylko trzech Tymusiów mamy na forum - Twój, Haszi i mój:-)

kurcze tak czytam o tych wymiarach i stwierdzam, że mój syn póki co to drobinka - ale ogólnie przybiera prawidłowo (6200 jakiś tydzień temu)
mam nadzieję, że jak już skończy się noszenie na rączkach to zacznie się prawdziwe przybieranie i liliputem nie będzie - tatuś w końcu 185cm wzrostu ma
 
renia nie martw sie moj mial w tym tyg 6330, po prostu nasze beda szczuplutkie,mniej problemow z ubieraniem zimą:-D trzeba szukac zawsze plusów:-)
 
reklama
Dziewczyny :-) mój starszy był leciutki , i dalej jest chudzina ale wzrostu za to mu nie brakuje. No i chłopaki nie nabędą komórek tłuszczowych które pewnie w końcu przekształciły by się w mięsień piwny ;-).
Monia hello , mama 3 Tymk4 się kłania:-p Coś te Tymki częste ostatnio.
Z kąd nam wszystkim takie samo, niby orginalne imię do głów wpadło?
 
Do góry