reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

Ota nasze wymiary:
Waga: 6330g :-) kilo w ciagu miesiąca-w koncu 6tyg podciągamy troche
Długość: 67cm - mierzone przez mame
Obw.głowy: 42cm
Klata: 40cm
 
reklama
My dzisiaj po kolejnym szczepieniu i ważeniu. Płaczu było że ho,ho a teraz śpi malusiek mój.
Tak więc:
waga 4700
głowka 38
klatusia38
długość 60

I taki to mój kurcacek mikrusek :-)
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    2,5 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
witam jestesmy tu Nowi:)i się przyłaczymy:)
waga urodzeniowa: 3940g
wzrost: 61cm
obwód klatki piersiowej: 34cm
obwód głowki: 36cm
a w czwartek idziemy na szczepieni,wiec beda terazniejsze wymiary i waga:)
 
Witaj Magda, widzę, że Twoję dziecię to raczej z tych wagi cięższej?;-)
My się wleczemy w ogonie, lada moment nawet Natalka "kurcak malutki" nas przegoni:-D - ale moj kręgosłup to sobie tylko chwali, im później Młoda osiągnie wagę super ciężką, tym lepiej:-p
 
Witaj Magda:-)
Mamabartka sliczny kurcacek:tak:

My dzisiaj bylismy na szczepieniu i przy okazji skozystalam z samoobslugowej wagi,ale maly tak sie wiercil,ze ciezko mi bylo dokladnie odczytac.Wskazowka wahala sie miedzy 7900g a 8000g.Jak dla mnie to wynik zadowalajacy,ale dla moich plecow juz nie bardzo.
 
Ja dzisiaj bylam na wazeniu, wynik:
6450 kg
obwod glowki: 42,5
dlugosc: ok 67cm
Przez 2 tyg. przybylo prawie 400g Zainab, myslalam, ze bedzie duzo mniej bo przez to zapalenie oskrzeli mala nie chciala jesc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zainab, Maciuś, Lenka, Radziu ślicznie rośniecie :-)

Witaj Magda:-)

surv, mimo wielkich chęci kurcak mały chyba nie da rady Florce :))
...o takich słodkich podbródkach możemy tylko pomarzyć ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry