reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

reklama
Blanka napawde zapowiada sie na modelke :-)Roni wiem co czujesz u nas tez ponad 8 w nocy to czasami boje sie ze go opuszcze przy podnoszeniu:baffled:
 
Wszystkim dzieciaczkom gratulujemy przyrostu wzdłuż i wszerz:tak::tak::tak:
U nas sprawa wygląda następująco:

3-mce i 10 dni:

Waga: 6750
Wzrost: 60 cm (ciuchy mamy na 62/68, więc sama już nie wiem jak to jest)

Tak czy inaczej, waga urodzeniowa (3330) już podwojona:-):-):-)
 
Pięknie te nasze dzieciaczki rosną:-D My idziemy w czwartek na szczepienie więc zobaczymy ile moja mała waży i mierzy
 
No to my też już po pomiarach równo w 4 miesięcznicę urodzin:
waga: 5920
wielki łepek: 41,5:-p
długość: ok. 61
I podobnież dziecię ponad wiek rozwinięte fizycznie....a ja tu ją co rusz od łamag na forum wyzywam:-D
 
reklama
To wielkie gratulacje dla Florki!!!
Ja dzis znów próbowałam swoją wcisnąć w śpichy na 62 i nic....musiałam wyszperać rozmiar 68 i są na styk:szok: wiem że rozmiar rozmiarowi nie rowny ale coraz wiecej ciuszków 68 wyciągam z szafki....
 
Do góry