reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

Brawo Lenka!
My tez juz spiochy na 68cm zakladamy.Jedne sa juz przymalawe,a inne troche za dlugie ,bo rozmiar rozmiarowi nie rowny.Body niektore mamy jeszcze na 0-3 m-cy i sa nadal dobre.
 
reklama
Brawo, Lenka slicznie rosnie:tak:u nas tez podobnie pajacyki to juz 62 prawie za male i nosimy juz 68, body jeszcze 0-3 mce, ale dresiki, sweterki to juz 74 tez pasuja:tak:
 
No u nas juz przekroczona magiczna 9 ... tzn moja kluseczka waży 9kg!! Nawet jakbym chciała zmniejszyc racje żywieniowe (tzn mleczko) to nic z tego, bo krzyk w niebogłosy... a fałdzioszki coraz większe :-D no ale duży sie urodził wiec troche tego jedzonka potrzebuje. Miejmy nadzieje ze zgubi wszystko jak zacznie raczkowac :tak:







 
Ostatnia edycja:
Lenka ślicznie rośniesz i trzymaj tak dalej
Szymonek - nie ma na ciebie mocnych:tak:
jestem ciekawa jak tam nasza Blaneczka bo jedynie ona może podjąć tu rywalizację - oczywiście w iście sportowym duchu
 
Blance po prostu jakiś doping w mleczku zapodajecie ;-)
Super rosną dzieciaki. U nas waga w sumie nie aż taka wielka i trochę się w związku z tym dziwie bo Tymek 68 zaczyna mieć ciasnawe:szok:. W sómie to w większości już w 74 chodzi. Ostatnio porównałam go z o 1 mc starszym kolegą i wyszło z tego, że na długość są tacy sami tylko u mojego mniej długości "zajmuje" główka , (jak dorwe zdjęcia to wkleje na zamkniętym) może dlatego tak szybko ciuchy zmienia.
 
reklama
Do góry