reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

Izka moja Laura robi dokładnie tak samo (tez trzeba tupnąć nogą :-D), a że waga stoi przy brodziku to codziennie pzred kąpiela obowiązkowe ważenie :-). Wczoraj było już 14,300 zywej wagi a mi coraz częściej nogi się uginają gdy biore ja na ręce :-(. I zastanawiam się tylko jak będę z dwójką schodziła po schodach (w Polsce z 4 piętra tutaj z 1)?
Olla to nasze zbliżone sa gabarytami, na zdjęciu grupowym w jednym rzędzie by stały :-D.
 
reklama
Właśnie wróciliśmy ze szczepienia: waga 12.700, wzrost 85, 90 centyl. No ale w porównaniu z dziewczynkami widzę, że Staśko to chucherko;-), chodziaż brzuszek ma jakby dziennie dwa piwska wypijał:-D
 
Ja w końcu zważyłam Magdę w aptece na takiej elektronicznej wadze. No i w całym ubraniu (w tym buty zimowe i kurtka) ważyła 11,5 kg. Więc będzie pewnie ok. 11,2 kg. Wzrostu dalej nie znam.
 
Misia stoi na 8..wreszcie zaczela po ludzku normalne obiady jesc..tyle, ze malo. Kroluje parowka z ziemniakiem.
 
Fantazja a co na taka wage Twojej Córci mowia lekarze? pytam z ciekawosci bo moj Filip wazy ok 10,5 kg (przy wzroscie 82 cm) i lekarka prowadzaca ciagle ma jakies watpliwosci co do jego wagi. badany byl juz na anemie i nic. kazala nam przyniesc swoje ksiazeczki zdrowia z dziecinstwa i powiedziala ze jesli to nie okaze sie rodzinne to bedzie chciala robic dalsze badania. wedlug mnie zbedne...., oboje jestesmy drobni i Filip chyba to po prostu po nas odziedziczyl, a jej (pediatrze) ciagle cos nei pasuje.
 
Filipianko - ja Misi badania robilam kilka razy - i wszystkie - morfologia, fosfatazy itp ma super - w gornej granicy normy. Przy tym jest strasznie zywa:) Pediatra stwierdzila, zeby dac juz spokoj z badaniami, bo Misia rozwija sie super i widac taka jej uroda - po Mamusi. Ja tez w dziecinstwie okropnym niejadkiem bylam. Choc wazylam wiecej niz Misia, ale niewiele wiecej.

Misia z waga jest ponizej 3 centyla, a wzrost ma w 50-tym:)
 
reklama
Do góry