reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

Anni Ty na pewno dobrze zmierzyłaś Suri???!!!!:szok::szok:
Wojtek ma ok 88 cm, i taki wielki mi się wydaje.
 
reklama
Dołączam się do porównywań czerwcówek :-)

Moja ma 87 cm i 12,5 kg

106 to coś nie halo jest - 87 cm mojej to już prawie 90 centyl
106 to ponad 100 centyl...
 
Anni, no właśnie. Ja trochę czytałam w internecie żeby sprawdzić co może być przyczyną niskiego wzrostu Madzi. I wyczytałam, że dziecko w pierwszym roku życia rośnie 18-25 cm, a w drugim już zwalnia i tylko ok. 10 cm bo inaczej jeszcze przed pełnoletnością byłoby wzrostu żyrafy. Czyli nasze bąble do ukończenia 2giego roku życia powinny urosnąć od urodzenia 28 do 35 cm. Pociesza mnie to trochę, bo wygląda na to że Madzia aby zmieścić się w normie musi przez pół roku dojść do wzrostu 83 cm. Mam nadzieję że Jej się to uda.:-( Moja Weronika ma 121 cm wzrostu a ma już prawie 7 lat.:tak:
 
To mnie pocieszyłaś Dzagud, bo w takim razie Maks już swoje minimu praktycznie osiągnął :tak: dziś mierzony 81-82cm, a na domowej wadze waży 13,6kg :-)

A Jacek ma 8lat i ok 142cm wzrostu :baffled: nie wpominając o tym, że stopa taka jak moja :szok:
 
Za to Ty mnie załamałaś.:-( Myślałam że choć Maks na narzeczoną poczeka.;-)Ale szczerze mówiąc to ja głupieję - nie umiem dziecka zmierzyć.:crazy: Magda mi się nie daje za nic - pierwsze mierzenie mi wychodziło jakieś 80 cm, potem w locie u lekarza jak Ją pod miarką ustawiłam to w butach zimowych mi wychodziło 78 cm, a ostatnio jak Ją chciałam dokładnie zmierzyć to mi się wydawało że sporo poza pierwszą kreskę (robioną na ścianie) wyszło. A ta małpiatka mi spierniczała ile mogła i nie dało rady.:wściekła/y:
 
No to moja Amelka urosla od urodzenia 37 cm :p bo pare tygodni temy miala 89cm a urodzila sie z waga 52cm :) i przy rowiesnikach to jest taaaka wysoka! Ale moze Suri podgonila i teraz juz nie bedzie wiele rosla...kto wie?
 
reklama
To ja muszę jutro zważyć moją Natalcie, bo dawno nie ważona, a i zmieżyć też się zdałoby. Ale już napewno ma tą dolną granicę 25cm przekroczoną (może o 2-4cm). Muszę sprawdzić:-):-)
 
Do góry